Zobacz pojedynczy post
stary 15-05-2006, 19:26   #32
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Oczko proszę :P

Więc...
widac że sporo osób się wybiera na nowego serva, lecz nie mówcie od razu o wojnach bo przeważnie jest tak, że większośc osób wypowiadających się tutaj przegrywała już wojny o władze
Oczywiście jest tutaj też dużo osób które na pewno coś potrafią i licze że z nimi zrobi się jakąś konkretną drużynę.

Z mojej strony to wygląda tak: 3 wojny na Kyrze, 3 wygrane, Retired przez hacka i Eon Aldarion'a z którym wcześniej byłem razem w ekipie .

z tego co wiem dużo osób wybiera się też z Płocka, a wiadomo że jest tam kilku wyjadaczy(Hail Eddy xD), oprócz tego sporo graczy z Kyry i Xereny .

A co do szwedów? przegrali ostatnio dwie wojny, wiem że jedna na Nebuli więc może byc ciekawie .

I nie zdziwcie się jak na nowym servie dojdzie do wojny Polaków z polakami, bo po tym co widze na forach Tibia.pl to niestety pomiędzy polakami jest dużo nieprzyjemnych wypowiedzi .Mnie się wydaje że nie będzie wojny polacy vs. szwedzi tylko właśnie Polacy,Szwedzi,Hiszpanie zrobią razem kilka ciekawych ekip z tym że wielu Hiszpanów trzyma z polakami.O ile... Szwedzi z Nebuli nie pomyślą o zownowaniu serva

/Artehax
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem