Temat: Serwer Pacera Thread
Zobacz pojedynczy post
stary 15-04-2012, 21:45   #17713
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez camperek1 Pokaż post
To się pochwał w swoim młynie, że się bratasz z lewackim robactwem.

Swoją drogą. Cracovii nie dorastacie do pięt. Ultrasowsko, chuligańsko, ogólnie.
Milicyjnym klubem ładnych pare lat byliście. Nie znasz historii swojego klubu?

Szkoda, że na forum nie ma noży, nie? I nie pierdol mi, że to stereotyp, bo "rachu ciachu" zapewne śpiewałeś.

Czekałem od początku spinki w tym temacie aż mi ktoś pociśnie od wieku. Doczekałem się !

1. hahaha, granie razem w gre uważasz za bratanie, + za inteligencje.
2. nie dorastamy im do pięt? skończ chłopak pierdolić, bo widać, że nie znasz realiów Krakowa, nie jest to miejsce na tego typu "sprzeczki", ale widać, że małolat jesteś skoro twierdzisz, że oni są lepsi. łap przykłady:

ultraska-oprawy, doping mówi to samo za siebie

hools- ilość i siła naszych osiedli, słynny "człowiek"

ogólnie- nie wiem co masz na myśli pisząc ogólnie, ale jeśli i chodzi o procent kibiców to nawet oni przyznaja, że jest nas więcej

KAŻDY TO POWIE, WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!

3. byliśmy milicyjnym klubem? tak, zarząd był, lecz kibice w tych czasach przyjeli odwrócone barwy w ramach protestu i walczyli z tym zarządem tak samo jak z komuną - czego waszej prostytutce żydovii nie można przypisać.
a co powiesz pyro o tym, że organizator dopingu i wyjazdów cracovii jest synem komendanta głównego policji ds. zwalczania przestępczości stadionowej co jest powszechnie wiadome? nie zaprzeczaj, bo wyjdziesz na większego idiote niż jesteś.

4. mówisz, że nożownicy, a wiesz kto te noże wprowadził? żydovia. pierwszy raz użyli noży na wyjeździe do szczecina, jadąc tramwajem pocieli kibica pogoni, a swoją "wyjazdową zajawke" przywieźli do Krakowa, więc milcz w sprawach, o których nie masz pojęcia.
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem