Temat: Serwer Only Danera
Zobacz pojedynczy post
stary 19-08-2008, 10:05   #10609
Roro
Użytkownik Forum
 
Roro's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 35

Posty: 302
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: danera
Poziom: 44
Skille: 83/69
Poziom mag.: 15
Roro ma numer GG 2033029
Domyślny

no po czesci sie zgodze z porkasem fifi niejedz po innych sam nieraz niedwa noobiles bardziej niekazdy ogarnia dobrze pvp co nieczyni go gorszym graczem i racja niemamy tyle czasu( lub bop teamu ktory nam ten brak czasu wynagrodzi) zebysmy mogli byc zorganizowani all time niektorzy nawet hajsu na mikrofon niemaja inni venta zainstalowac nieumieja(niemoga sie polaczyc z servem) lub niemoga poradzic sobie z wersja vento na linuxa no i do chodzi do tego tez deadly fusion ktorzy niebardzo czaja angielski niema zbytnio jak sie z nimi organizowac jak wjezdzalem od prawej strony w veno na shivasow kogucik wzial kilku i wjezdzal od lewej to ich praktycznie rzecz biorac niebylo widac ja nikogo z df niezauwazylem a myslalem ze ich bedzie conajmniej tylu co nas i wtedy bysmy ich pojeachali

anyway pojecie "noobwar" jest trafnym pojeciem bo to nooby nas ztrapily i jak tak dalej bedzie szlo to bedzie trzeba znajomych prosic zeby noobcharami gonili i bloczyli i bedzie zas gowniany war jak na danere przystalo

drugi aspekt porki kazesz szanowac mu ludzi a sam go gnojisz moze i duzo spedza na tibi ja(zreszta ty tez) tez na*******alem dlugi okres czasu po 10h+ na pc prawie codziennie a normal chlalem w pile ciupalem bawilem sie na imprach i wcale niebylem gorszym czlowiekiem przez to pozatym kazdy robi to co lubi jak ma takie predyspozycje ze moze sobie tyle grac to niech gra czemu nie? ja jakbym mial szkole ze w tygodniu 10h w niej musze spedzic tez bym na*******al na tibi w chuj

tyli odemnie
__________________
dont know fear...
never scarred...
just play on rulez...
Honor rulez...
Roro jest offline   Odpowiedz z Cytatem