Zobacz pojedynczy post
stary 06-01-2014, 22:42   #301
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Psia kość i niech mnie diabli.

Siedząc wieczorem dzisiaj, zebrało mi się na rozmowy z kolegą o moich czasach liceum (i 3 gimbazjum) i doszło do tematu Tibi

Z ciekawości aż tutaj zajrzałem, o dziwo pamiętałem hasło i nick. Patrzę a tu taki temat ;o

Eh ile to się na tym forum siedziało, ciekawe co u Hakuoha, Rocketa (chyba taki miał nick), Pana Klocka i reszty ludziów
Jedyne co po mnie zostało w Tibi to mój knight na celeście, rookstyer usunięty a z nim depo chary. Eh, grało się w tą grę i to sporo...

Dzisiaj jak się zalogowałem to klient mnie lekko przeraził, masakra ile zmian (ost. grałem na wersji 8.2? nie pamiętam)

Chyba będę tu zaglądał czasami, a nóż się okaże że ktoś ze starych forumowiczów też zajrzy i się wymieni człowiek jakimiś mailami
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.