Zobacz pojedynczy post
stary 18-04-2006, 09:56   #5
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Pytanie Czyżby to była odpowiedź???

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajt
W sumie nic nadzwyczajnego , ale przynajmniiej zebrałeś to w całość. Radze ci prześledzić tematy o spike swordzie mino magu ghoulu amber i zkładać to powoli w całość. Może to byc naprawde przydatne, ale sie narobisz.Radzę rób.


Tak masz racje... wczoraj w nocy znalazlem troche infa o tym kluczu do minomaga i wyobraz sobie ze z tym wszystkim sa powiazani:
NPC Amber NPC Dallheim NPC Veroth orz ghoul i oczywiscie spike sword orz dzwignia Toma!!! Wszystko powoli składa się w całość za kilka dni napisze to co wiem - a wiem dużo...


Kto by pomyśał że niektórzy NPC to małżeństwa... Dobra napisze duzo i naprawde klucz do wielkiej zagadki rooka jest 1!!! I już prawie go mam ale... niechce wam robić zbyt dużej nadziei bo jeśli szwedzi jescze nic niewiedzą... no cóż Sunrise wie to co ja i troche wiecej, a myslicie ze jak on zabil MM? To nie Cipy go wpuściły... żaden klucz... tylko magia... chyba już troche rozumiem i... sprawdze!


Czekajcie na edita bo być może jescze przed editem nagle ujrzycie ze MM leży martwy a Spike znikł sobie. No i złapałem Verotha... Dobra niewyjasnilem wam wiec pewnie ejscze nic nierozumiecie... ale niedługo wszystko bedzie jasne... hehe... kto by pomyslal... NPC...
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem