Zobacz pojedynczy post
stary 28-08-2007, 11:26   #83
0lik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2006

Posty: 428
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keonek Pokaż post
Idiota, idiota, idiota.... Powiem szczerze ze wchodze na to forum po raz pierwszy od czerwca chyba ^.^ nie wiem co sie dzieje w tibii bo w nia nie gram juz z pol roku... ale Olik czemu jestes takim strasznym dzieciakiem?? Co wchodze i czytam twoje posty to musisz sie pochwalic tym ze jestes juz pijany... Wyobraz sobie ze kazdego na tym forum to je.bie czy ty jestes pijany i kiedy Cie ponosi! Zal! No to pochwal sie kochanie ile wypiles ? Pol Leszka? Po prostu jestes zalosny... Szczerze mowiac nawet nie wiem z kim teraz jestes bo jakbym wiedzial to jeszcze troche bym ci powrzucal ale nawet sprawdzac mi sie nie chce ^.^ Cya noob...
Slaby łeb jestem, ale nie aż tak
A pijany wczoraj nie bylem tylko lekko wcięty, to lekka róznica no dobra, ale już mniejsza z tym, ten post pisze dlatego tylko zeby powiedziec, ze mowisz nie prawde bo, nie pisalem czegos takiego, no moze na wakacjach zeszlych mi sie zdazylo, wiec nie mow ze kiedy jestem wciety zawsze pisze zeby sie pochawlic czy cos bo to bedzie wygladalo ze ja jestem male dziecko, ktore chce pokazac swiatu jakim jest bossem bo sprobowalo alko wow

Zaznaczylem to tylko zeby nie bylo jak cos zle napisze...
0lik jest offline   Odpowiedz z Cytatem