Zobacz pojedynczy post
stary 31-10-2004, 19:28   #29
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

roland wyzywa od plagiatorow bo sam jest plagiatorem i to nieudolnym-stara sie byc evul_krytykiem jak obecny tu BK [hail!] tylko nieco przegina paleczke.. A wiec, gdy sie czyta posty BK to sie czuje ze pisal to ktos kto zna sie na rzeczy i nie zna litosci... A posty rolanda to wg mnie wypociny DOBRA NIE MOWIE BO NIE CHCE UPOMNIENIA!!! Juz raz dostalem w poscie <cut>y jak wypowiedzialem swoje zdanie o im Rolandzie...
szopenfeldziarz-a wiesz ze ten bejzbol po 'naszej' prawej ma cwieki??? Tj takie zalamania na tym 'obuchu' i to wyglada jak jakies kolce A ta flaga-a juzci!~!! Tylko kompletny szaleniec by uzywal FLAGI jako tarczy... Po pierwsze to miekkie jest, a po drugie jest cos takiego jak patriotyzm 0_o...
Iris-moze byc Zrob calego spra
joey-takie NORMALNE... Ani nie ma sie co zachwycac, ani na co bluzgac... Najbardziej nie lubie takich prac bo ani nie mozna ich zbluzgac ani nie mozna sie pozachwycac... Czy ja sie powtarzam?
Tomciog-ten MKS to mi za bardzo podobny do MLSa... A double Blade kijowy, bo w sumie kazdy meicz sie robi tak jak ty zrobiles ten DB... Czyli ostrze, a posrodku czarna kreska A ten DB to jeszcze nie ma ostrza tylk takie sciete...
Michael Danny Liberty-szczerze? Crown Sword mi sie podoba... Ale mlot to wyglada jakbys mial zadanie domowe z geometrii w 1 klasie 'narysuj prostokat' albo cos
cfaniak-LOOOOOOOOOOOOOL Historia Barbarzyncow mnie rozbroila Thx
Calkiem niezle, tylko wg mnie bajer z tarcza ktora sie bije to kit...
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem