Temat: Antifa.
Zobacz pojedynczy post
stary 06-01-2010, 15:29   #146
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Czyli miałem rację? Jak zwykle zresztą :-P



Bo tak jest. W zdecydowanej większości.



Ty już nie przesadzaj. Napisałem w poście od Argena co na ten temat sądzę, ale tutaj dodam, że już powoli hiperbolizujesz. Nie spotkałem się, żeby ktokolwiek uważał polaków za menelów.



Zadam Tobie pytanie, nawet może kilka. Ile wiadomości słyszysz o zamachach w Polsce? Ile słyszysz o napadach z bronią w ręku w biały dzień? O głodujących dzieciach? O wojnie?

Prawie nic? W Afryce to jest CODZIENNIE. I błagam, nie pisz mi już głupoty o stereotypach bo mi się słabo zrobi. To już nie są stereotypy, to już jest powszechne w tamtym rejonie.



Kraje zachodnie jeszcze dłużej.



Miliardowa pomoc Afryce sięga już kilkadziesiąt lat, a nie 10. Nie pieprz głupot. Mentalności im nie zmienisz. Europa, USA i kraje wschodnie(niektóre) nadążały za postępem cywilizacyjnym i mentalność im się zmieniała wraz z nim.
Plemiona Afrykańskie od razu w epoce kamienia łupanego dostały kałacha, trochę żywności z nieba i co mają zrobić? Plan gospodarczy na miarę krajów Europejskich? Nie, kałachem zaczną zastraszać a żywność wezmą rządzący.



Zmienia się to tak wolno, że lepiej ich zniewolić i mieć zajebiście tanią siłą roboczą.
Wyjedz do niemiec,uk,francji a zobaczysz czy nie myślą o nas.
Napad z bronią w reku w pl? codziennie o takich słysze =] Jakbyś nie wiedział każdy człowiek ma wybór. W Afryce jest tak,że albo jesteś posłuszny i żyjesz lub wybierasz śmierć =/ A zniewolić możesz mrówkę nieczłowieka -.- A i jakby była ta zajebiście tania siła robocza to chińczyki by miały konkurencje i co za tym idzie ceny zajebiście małe, że nie bd się opłacało zatrudniać polaków i bezrobocie wzrośnie do 40 % ;/
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem