Temat: Antifa.
Zobacz pojedynczy post
stary 06-01-2010, 20:28   #156
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Nudnych prac??? takich jak budowa autostrad.domów,miast? czyli z 30% polakufff straci prace...
Oczywiście, przed "uzwłasnowolnieniem" większości Afryki dałbym sam specjalny program nt. edukacji polaków do zasiadania na wyższych stanowiskach. Takich jak kierownicy budowy w/w rzeczy i tym podobne. Ale to temat na zupełnie inną dyskusję.

Cytuj:
Jak powiedział Nagły atak spawacza ""Za dużo siedzisz w necie kurwo!".
Po pierwsze- Hipokryzja jest wspaniała.
Po drugie- w internecie nie siedzę zbyt dużo.
Po trzecie- użyj mózgu i mów własnymi słowami.

Cytuj:
napady z bronią w ręku to marines? To polska to kraj bez przestępców;d a w Afryce to codzienność czyli każdy normalny (bo przecież nie marines) ma broń i na siebie napada ;/
Marines to mamy w USA, baby.
I by nie pozostawić bez odzewu- wyjdź na ulicę i zobacz czy przynajmniej 1/10 polaków ma przy sobie broń. Ba, nawet przy 1/50 tak by nie było. W Afryce proporcje są ZUPEŁNIE INNE.

Cytuj:
To wyjedz do Włoch na prace na zbieranie truskawek a zostaniesz niewolnikiem
Pojedyncze przypadki nie stanowią nic o ogóle.

Cytuj:
LOL :O Przejdź się po sql ( a jeśli już nie łazisz tam to pomyśl jak wylądała) i ile tam osób które miały realne szanse na studia ;]
Baaaardzoooo duuużooo. 95%?

Cytuj:
Takie samo poszanowanie walki z faszyzmem jakie ma Albertus... Załózcie partie Polskich Patriotów Piekarzy ;>
Ehe, tylko że ja nie chodzę do zawodówki dziecinko. Moim osobistym marzeniem jest pójście na politologię. I swoją drogą- tak w większości me podglądy są faszystowskie.

Leeawe, pisząc z Tobą mam wrażenie, że rozmawiam z małym dzieckiem.

Cytuj:
ż*
Każdemu może się zdarzyć ;-)

Cytuj:
Raczej niedouczeni, chyba nie zrozumiałeś mojego posta
W takim razie jak przeciętny Amerykanin czy Brytyjczyk uważa że w Polsce panuje ciągle XIXw to oznacza Twoim tokiem rozumowania, że też jest niedouczony. Zdecyduj się.
I nadal uważam że argument głupi.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem