Zobacz pojedynczy post
stary 30-11-2006, 22:48   #18
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princessinka Pokaż post
Mam parę pytan:
1)Kiedyś tam...około tygodnia temu mój temat(1szy w życiu)został zamknięty czy dostałam za to jakieś punkty karne???jeżeli tak to ile???
(uzasadnieniem Parys'a do zamkniecia tego mojego tematu było a)taki temat już kiedyś był, b)zaczęła sie tam kłótnia...)
2)Ktoś już w tym temacie o to pytał ale nie widze odpowiedzi...a mianowicie gdzie moge sprawdzić ile mam punktów karnych???(jesli juz odp padła to sory za spam ale jestem troche ślepa)
3)Jeżeli ktoś został zbanowany (np. mój kumpel którego poznałam tu na forum)to moge do niego pisać prywatne wiadomości i czy on ma możliwość ich odzczytania???
4)Czy to nie jest troche bez sensu, że jak ktoś ma jakiś problem z grą to zakłada nowy temat dostaje odpowiedz a temat długi czas zaśmieca forum i tym samym spowalnia transfer???Przecierz jest kanał "help" w grze no i osobny temat na tym forum poświecony danemu problemowi...
5)Czy umieszczanie feministycznych treści na forum jest karane???
6)Dlaczego czas na forum jest podawanyw tak dziwnym formacie o 2godziny do przodu...trudno sie połapac...i jak głupia chciałam iść teraz na zajęcia na 17
@ 1 Każdorazowo kiedy zostajesz upomniana (nieważe czy "z punktami", czy tylko "żółtą kartkę") pojawia się w Twojej skrzynce nowa wiadomość opisująca wykroczenie.
@ 2 Możesz to sprawdzić na stronie użytkownika, swojej jeśli chcesz sprawdzić swój stan, oraz czyjejkolwiek aby sprawdzić jego.
@ 4 Temat ten zostaje ponieważ przyjdzie następna osoba z tym samym problemem i szybko znajdzie na niego odpowiedź.
@ 5 "faceci to świnie" etc nie jest raczej przejawem kultury, natomiast np zdjęcia dwóch feministek w dwuznacznych pozycjach mogą być, a co tam
@ 6 Na forum nie przebywają osoby wyłącznie z "polskiej" strefy czasowej więc każdy ma prawo ustawić sobie strefę odpowiednią dla siebie. Można to zmienić tu:
Panel kontrolny użytkownika > Zmień opcję > :
-Strefa czasowa
-Korekta strefy czasowej.
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA

Ostatnio edytowany przez emilok - 30-11-2006 o 22:53.
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem