Zobacz pojedynczy post
stary 07-02-2009, 19:09   #22
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vein Pokaż post
Rothes skoro zyjesz jeszcze to cos zrob.
Wybacz, ale nie mam uprawnień administratora, więc nic sam nic nie wskóram. A bosal po prostu na cały team leje.

Moja rada? Znajdźcie sobie lepsze forum, bo tej strony na pewno nic dobrego nie czeka (co zresztą można zauważyć od dawna).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
@Rothes
Tak szczególnie Ty, walisz warny za głupie rzeczy typu, przekleństwo gdzie takich jest bardzo dużo i tym się nie należy przejmować, a keyloggery w filmach są i to codziennie po 5 jak nie więcej, albo głupie tematy typu jak włączyć Tibie bo mi myszka nie działa.
Zrozum myszko, że nie wszystkie skasowane tematy są widoczne dla userów. Tak w ogóle to mamy nakaz kasowania w ten sposób jedynie tematów z keyloggerami, ot tak w razie czego, gdyby jednak potrzebny był dowód (co i tak się nigdy nie wydarzy) - reszta powinna być wywalana hardem. No ale czasem moderator też ma chęć pokazać, że istnieje, więc usuwa temat pozostawiając po nim widoczny ślad. Anyway nie Tobie oceniać ile i co robiłem, bo jako zwykły user nie widzisz nawet 75% efektów pracy moderatorów, a od bardzo długiego czasu jak gdzieś walnę warna lub coś skasuję to jedynie z litości, bo powtarzam, że od dawna tu nie moderuję.

P.S. Rozumiem, że ta cała wrogość to za tego drobnego warna "zły dział"...?
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem