Zobacz pojedynczy post
stary 07-02-2009, 19:19   #25
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
Wybacz, ale nie mam uprawnień administratora, więc nic sam nic nie wskóram. A bosal po prostu na cały team leje.

Moja rada? Znajdźcie sobie lepsze forum, bo tej strony na pewno nic dobrego nie czeka (co zresztą można zauważyć od dawna).

Zrozum myszko, że nie wszystkie skasowane tematy są widoczne dla userów. Tak w ogóle to mamy nakaz kasowania w ten sposób jedynie tematów z keyloggerami, ot tak w razie czego, gdyby jednak potrzebny był dowód (co i tak się nigdy nie wydarzy) - reszta powinna być wywalana hardem. No ale czasem moderator też ma chęć pokazać, że istnieje, więc usuwa temat pozostawiając po nim widoczny ślad. Anyway nie Tobie oceniać ile i co robiłem, bo jako zwykły user nie widzisz nawet 75% efektów pracy moderatorów, a od bardzo długiego czasu jak gdzieś walnę warna lub coś skasuję to jedynie z litości, bo powtarzam, że od dawna tu nie moderuję.

P.S. Rozumiem, że ta cała wrogość to za tego drobnego warna "zły dział"...?
Ja cie nie lubie bo mi dales bana na miecha za to ze w temacie gdzie bylo 20 postow spamu wkoncu odpowiedzalem noobkowi jak sie wlacza mc . Ofc to nie te konto .

@2up
Przez pierwszy miech nie wiatpie zeby tak bylo ale pozniej zobaczylbys wady . Moderatorow powinno byc 30 .

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 07-02-2009 o 19:24.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem