Temat: Nowe Outfity!
Zobacz pojedynczy post
stary 27-07-2006, 01:52   #38
Krakers
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 09 2005
Lokacja: Forum

Posty: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thimburd
Raczej 8, bo są kobiece i męskie


No, CipSoft wreszcie posluchał pragnień graczy - czyli nowych outfitów. Teraz wszyscy będa mieli dylemat - który wybrać. Ja mam takie szczęście że... nie gram już w Tibię , ale z chęcią pobawię się nowymi outfitami jak tylko się pojawią. Bardzo ładne są te outfity (oczywiście jak na "silnik graficzyny" tibii), zastanawiają mnie pozostałe, bo przecież według zapowiedzi jest ich więcej. No, ten update przejdzie napewno do historii jako jeden z tych "większych" (coś jak update zimą 2003, czy ten wakacyjny sprzed 2 lat (albo roku, już nie pamiętam )). Już widzę tych ludzi biegających i szukających nowych outfitów i dodatków do nich - tak będą wyglądały pierwsze dni w Tibii - kto pierwszy zdobędzie trupią czaszkę dla knighta, albo wypasiony kapelusz dla sorca - bitwy i wojny, wyścigi i przechwałki, błaganie o pomoc w poszukiwaniach i dumne przechadzanie się w wypasionym stroju po ulicy w Thais (zazdrosne spojrzenia facc'owiczó) albo Tiquandy (wkurzone spojrzenia pacc'owiczów)... tak, to będzie coś czego ja nie mam zamiaru przegabić i oczywiście sobie popykam w Tibię przez pewien czas (a może wrócę do nałogu...). No, ogólnie outfity naprawdę zasługują na uznanie.
LooooL, myslisz ze kazdy 10 lvl na PACCu zrobi te questy by zdobyc te helmy, czaszki itp ? Buaahah. Jednym z tych questow jest Banuta quest, i zrobisz go jak masz okolo 100 lvl ........ Wiec zadko sie kogos spotka z addonami
Krakers jest offline