Zobacz pojedynczy post
stary 20-12-2005, 11:26   #1
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Żarówka Odnosnie szybkiego bicia mlvl

Awiec gralem dzis druidem <poradnik szczegulnie dla druta> i patrze jakiz on ma maly mlvl wiec podczas expienia zastanawialem sie jak szybko go zwiekszysc i doszlem to oto do takiego rozwiazania:

expimy np na rotach nie z rozdzki tylko z broni tak zeby miec full soule i robimy 5 runek UH potem wracamy do miasta i kopojemy 3 bp mana fluidow
1mf= ~100many
1uh = 400many
1uh = 4mf
3bp mf = 3k
3bp mf = 15uh
awiec zate 3 bp mf kopione za 3k w sklepie ( odliczylem flask ktore sie sprzeda po wypiciu fluidu) dorabiamy 15 runek UHi dodajac do tego te 5 uh co zrobilismy na rotach wychodzi pelny bp uh ktory kosztowal nas 3k i sprzedajemy do za 3,2k w ten sposob nie jestesmy stratni.
Ale nie to jest sensem poniewaz gry wypijemy 3bp mf =60 mf spalymy w okolo 3min 6k many czyli nezla dawka na nasz mlvl calkowicie za darmo
Jedynym problemem jest to ze niemoze to trwac nieskonczenie bo wkoncu skonczom nam sie soule i bedziemy musieli isc dobic soule ale to sie idzie z rozdzka na cyce dobija sie tam expo oraz soule tak do ~80+ idziemy na roty zas poexpic i dorobic 5uh i zas kopojemy 3bp mf itd. itp.

Co sadzicie otym pomysle jesli znalezliscie jakies bledy to napiszcie ja uwazam ze jest to dobry pomysl

@edit
wlasnie pzretestowalem ten sposob i wyszlo dokladnie ze potrzeba 5 uh zrobic zeby byl bp i w zcasie 5 min zrobilem 20%mlvl a mam 33mlvl teraz

Dla druidow z pacc sprawa jest 2x lepsza maja oni 200 souli czyli jednorazowo moga spalic ~24k many na moim mlvl bylo by to 80% czyz to nie piekne w 10 min 80% mlvl zrobic calkowicie za free

HMM:
robisz 4 runki hmm podczas expienia idziesz do miasta kopojesz ~44mana fluidy za 2,2k dorabiasz za ich pomoca 16 runek hmm spzredajesz bp hmm za 2,2k i jestes na czysto a spalasz przytym 5k many
1 hmm = 280 many
1hmm < 3mf
1bp hmm za pomoca mf = 56 mf (2,8k)
16hmm = 44mf (2,2k)

jesli chodza na wszym serwie inne ceny runek to chyba latwo bedziecie mogli przeliczyc ile hmm macie zrobic wiecej bez mf'ow


obliczalem robienie takim sposobem gfb i explo nieoplaca sie wogole jeszzce nie liczylem odnosnie sd poniewaz niemial mi kto powiedziec ile many kosztuje runka sd

Ostatnio edytowany przez Zwieshu - 21-12-2005 o 06:14.
Zwieshu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.