Temat: Linage II
Zobacz pojedynczy post
stary 20-05-2009, 20:22   #230
Szamaner
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Pokemony, db i naruto dałem jako przykłady gówna, jakim są robione niskim kosztem, żałosne japońskie kreskówki nazywane "anime". Powiedz mi, że nie ma w L2 słodkich dziewczynek z błyszczącymi oczami dwa razy większymi od głowy.

Oj kolego nazywać Dragon Balla kreskówką a jeszcze do tego niskobudżetową to lekka przesada. Coś czuje, że masz na oko z 10 lat jesteś dzieckiem, które rodzice zabardzo rozpieszczali i dają mu kasę na global do WoW'a bo ich synek tak chce. Tak jak to ty ,,orginalnie'' nazwałeś Japońskie Anime ,,kreskówkami'' tak ja cię nazywam ,,bachor z syndromem WoW'a''. Tak samo gram w WoWa na Globalu i te jak ty nazwałeś ,,prawdziwe pvp'' coś ostatnio sie psuje jeżeli na BG pierwsze trzy miejsca zajmują Paladyni te prawdziwe pvp jest coś mało zbalansowane mam racje? A syndrom WoW'a to jest pisanie na wszystkich możliwych forach ,,moja gra jest najlepsza!! ona jest lepsza od twojej gry i nie ma lepszej gry! wszystko inne oprócz uniwersum Warcrafta też jest do dupy niskobudżetową produkcją bo to nie WoW!. Tak trudno to zrozumieć, że ty grasz w WoWa on w L2 czy GW? Wydaje mi się, że umysł 10 latka jest już na tyle rozwinięty by to zrozumieć. A jak czasami nie ogarniasz to se weź tabletke albo wypij herbatkę z melisą na uspokojenie i nie obrażaj wszystkich i wszystkiego wkoło.
  Odpowiedz z Cytatem