Zobacz pojedynczy post
stary 13-01-2009, 15:25   #1296
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
a jak mam zinterpretowac to ze do ciebie dzwonia chociaz nie prosiles o kontakt a ja i inni prosilismy z nimi o kontakt i nie dzwonia? jako klamstwo z twjej strny czy co?
Może tak, że w końcu zorientowali się, że coś jest nie tak i sprawdzają czy taki sam problem mają inni klienci? I nie widzę powodu, żeby kłamać na forum, to tak jakbym się chwalił, że w rl jestem piękny super inteligentny i ultra bogaty (oczywiście nie jestem ) :U

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987
ja tu juz tylko wchodze poczytac sorbeta bo ma takie zyciowe prady, wchodzi na forum gry w ktora nie gra, nie ma takich problemow jak my i nam doradza gz ziomuz, idz pradzac na samosia.pl
Miło mi, że moje porady się przydają, myślałem kiedyś o pracy jako psycholog, ale stwierdziłem, że nie ma sensu się męczyć skoro ludziom i tak zawsze coś nie będzie pasowało i zjadą nawet, gdy poświęciło im się swój czas (vide ty). Co do tego, że nie gram w Tibię, a siedzę na tym forum, to żebyś się nie zdziwił, ale 30% użytkowników nie gra już w tą grę, a grubo ponad połowa ciągle pisze że Tibia to zło itp, więc nędzny argument imo. Co do "nie ma takich problemow jak my", nie wiem skąd ci to przyszło do głowy, może masz jakieś kompleksy? Nie bulwersuj się, skoro ty masz jakieś spekulacje na mój temat, ja będę tworzył na twój.

Równie dobrze mogę napisać "tak się wszyscy tu żalicie to idźcie na pozalsiepanieboze.omfg" ale nie zrobię tego, bo sytuacja, że ktoś ma jakieś problemy wcale mnie nie bawi.

Uprzedzam wasze pytanie: wypowiadam się tu ciągle (najczęściej cytując posty na mój temat) bo nie lubię jak ktoś kreuje sobie błędną opinię na mój temat.

Coś jeszcze? Chętnie podyskutuję, na POZIOMIE.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem