Zobacz pojedynczy post
stary 01-01-2007, 22:06   #164
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sarjmin Pokaż post
Acha czyli juz w tibii nie mozna poszlaec jak sie ma wiekszy lvl bo jest sie noobem?? To tylko gra a imargam ma duzy lvl i chcetroche sie pobawic a nie na*******ac tylko lvl do usranej smierci.... Ale przesadzil to fakt.
Ja pierdole czy ty jestes normalny? Od kiedy ludzi sie ocenia po lvlach w grze? Jaki czlowiek ma prawo zabawiac sie kosztem innych, jesli oni sie nie zgodzili? Ktos kto wbil w wirtualnym swiecie wysoki poziom? Watpie. Jak na mnie Imargam i jego ownerzy (jesli on gra z tyloma osobami ;/)to po prostu nie sa ludzie. Czemu oni graja w Tibie? Dla zajecia czasu? Tak. Dla dreczenie innych graczy? Tak... Przeszkadzajac innym graczom? Tak..


Wezcie sie niektorzy ludzie pierdolnijcie w te glowy jakas patelnia (nie w tibii).
Zeby sadzic ze ludzie sobie moga w kulki za*******ac, poniewaz osiagneli wysoki poziom w Tibi? Nieee... Od tego sa Game Masterzy, wybrani szczegolnie przez CipSoft. Po co Imargamowi taki level skoro go naduzywa? Mysli ze sie z kims zgra i zabija kogos to sa fit? Tak, oni tak mysla.






Przepraszam za brak cenzury bo mnie juz naprawde rozwalacie :/ naprawde niechcialem;/

Ostatnio edytowany przez Nari - 01-01-2007 o 22:08.
Nari jest offline