Zobacz pojedynczy post
stary 21-03-2004, 01:28   #11
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Acid Drink
wydaje mi sie ze to ty wymysliles ten regulamin poniewaz on jest smieszny, gdyby mial byc w normalnej tibii to z wejsciem na serwer niebylo by zadnych problemow poniewaz wiekszosc ludzi byla by zbanowana, to bylo po pierwsze
a podrugie jak wszyscy by tego przestrzegali to ta gra stracila by troszke na klimacie
A ja mam takie pytanie:
Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? To jest regulamin kanału #tibia.pl na IRC'u, a nie tibi.
Pozatym czy wszystkie regulaminu są dla ciebie śmieszne? Ten www.tibia.pl też?

I tak Scorcerer i Ja go wymyśliliśmy i jeśli Ci się to nie podoba to nie wchodź na #tibia.pl bo twoja wizyta tam się szybko skończy.

A co do tego że jakby miał ten regulamin występować w tibi to by połowa ludzi została zbanowana:

To nie prawda... nie tylko połowa a wręcz 80%+ bo im się należało. Co jest klimatowego w łamaniu zasad, spamowaniu, obrażaniu udzi i cheetowaniu? Nie było by problemów z zalogowaniem bo 60% ludzi grając siedzi na MC i robi UHy, znam nawet rekordzistów co potrafią być zalogowani na 2 kompach i mieć 8 tibi włączonych, a ludzie się dziwią czemu się wbić nie można.I powini ich banować ale nie mogą tego wyśledzić i im się nie chce.

Człowieku weź przemyśl lepiej troche rzeczy zanim coś napiszesz.

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Jedi
Co do punku 8 - reklama dźwignią handlu. W końcu mamy wolny rynek
Tak? reklama? głupie spamowanie i pisanie ciągle z CAPS-LOCKIEM uważasz za reklame? Taka reklama długo nie trwa i kończy się długim banem.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem