Temat: Serwer Nerana SS Odsłona 4:)
Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2008, 23:50   #72
Scartex
Użytkownik Forum
 
Scartex's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2007
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 665
Stan: Początkujący
Imię: Scartex
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Poziom: 133
Skille: 87/85
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Goratela Pokaż post
trzymales sie z nami .. nagle ci odjebalo

najezdzasz na szkape ze na allegro a pierw sie cieszyles..

tobie stara bota pilnuje co jest gorsze od allegro chyba ?

ps Xaszkil
Nic mi nie odjebalo... Po prostu...
Speedy zajebal hote na service... i jakos tez przestaliscie sie z nim trzymac


A dla mnie to tam huj co speedy zrobil nigdy nic do niego nie mialem i teraz tez nie mam


Ale frajerow co wydaja kase na gp (inaczej tego nie potrafie nazwac a i tak to jest najlajtowsze okreslenie tego co mysle o takich ludziach) to nie bede tolerowac nigdy...

Jebany kozak co kurwa bez kasy nawet 100 nie umial wbic... kupil kase i kozak ze niby hajgh lewel a tak na serio to zwykla sciera do podlogi nic wiecej

A w ogole jakbys nie zauwazyl nie gram juz praktycznie w ogole wiec nie mow ze ktokolwiek Mi cokolwiek pilnuje


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord_Morth Pokaż post
Denerwuje mnie Twoje podejście... Było mówione już o tym wcześniej... Poprostu Szkapa nie ma na co kasy wydawać to se qpuje Zazdrościsz jemu?... A, że Goracw*** liczy każdą złotówkę to nie moja wina... I poprostu on dla mnie jest 0!!... Jego miejsce jest w tej fabryce co niby "pracuje" a nie odchodzi od kompa prawie... Heh "rzal i bul"
Nie nie zazdroszcze mu niczego... ale jak juz napisalem w poscie wyzej...


PS.
Gora**** to moje okreslenie z czasow jak go nie lubilem... Nie mowie ze teraz go lubie ale tez zmienilo sie moje zdanie na jego temat na bardziej neutralne
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fajnyludek Pokaż post
@Maka ZAINSTALUJ MOZILLE FIREFOX TAM BLEDY PODKRESLA
jeszcze skopiuj jak piszesz FAIL Czy cos co nie wyszlo ;] (wasz cel sprubowac cos zrobic? jakos wam nie wychodzi ^.-) Goratel i tak jestes ciota nie pisze sie klucie tylko kłóćcie pacanie/ podstawowka power !

Ostatnio edytowany przez Scartex - 07-12-2008 o 23:52.
Scartex jest offline   Odpowiedz z Cytatem