Zobacz pojedynczy post
stary 16-11-2006, 22:03   #50
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Hmm... To fakt - wielu odeszsło i z tego powodu jestem smutna, ale tak naprawdę nigdy zbytnio wolałam się nie wtranżalac do waszych spraw. No dobra - raz zarzuciłam Linkowi patemt na projekt grafik - ale co rpawda wtedy za duże z tym Egiptem i tak nie zrobiliście. A jak lim zrobił czystki w tych, co nic nie robili to wszyscy zaczęli się burać i gólnie się sypło - ja to tak widzę, reszta to tylko brak czasu i pomysłów. Bo to zazwyczaj zabija "artystę". Co moge powiedzieć? Wstyd to i chańba, że takie poważne osoby posiadające mój pełen szacunek jak Khan (uwierzysz, że ostatnio odkopałam, robiąc porządki, zgraną całą "potęgę Painta" do jednego dokumentu?), Shanhaevel (nie martw się, kilke twoich dzieł też chyba mi śmignęło przy porządkowaniu dysku ), Bryndii (który ma więcej rozumu niż my wszyscy razem wzięci), czy lim (któr chyba wogóle sobie dał sianka z forum) jakby w pewien sposób nie chcą sie dalej rozwijać, bądź też pomóc w tym rozwoju innym. Powiem tyle - ja nie wchodziłam do MTA wcześniej, bo nie chciałam wejśc tam z tym syfem, co robiłam na początku - a dwa, że mogłam wejść nawet za ten przysłowiowy "worek kartofli" (no nie Shan? ) ale nie chciałam, bo widziałam że co trochu się coś miesza.

I powiem wam jedno... Na złość tym co się poddają dam sobie głowę uciąć, że MTA się podniesie, o ile w nowej ekipie będzie dość determinacji i wytrwałości.
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem