Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2009, 20:35   #1
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny In Pectore vs. Vidfamne+support

Jako iż wynieśliśmy się z Arcanii i tamtejszy temat umiera(a tak się składa, że trollujemy na forach b.dobrze) postanowiłem zrobić nowy temacior na Galanie. Selena również posiada spammerów znanych na tibia.pl (np. Hakiv), więc nie powinno być problemów z brakiem postów.

Krótkie streszczenie sytuacji z mojego widoku:
- Przenieśliśmy się na Galane bo Maxu blablabla... Wszystko było zajebiście, expiliśmy dniami, i +/- do 24, sobie myślę no kurwa nie było faila(gdzieś w tym czasie doszła Aurea do nas), w końcu się uda, przenieśliśmy się na serv gdzie przeciwnicy nie mają szans i padają jak flaki z zupy babci Stasi. Aż tu nagle b00m Vidfamne się przenosi! Wiadomo, gildia znana nie dadzą się popychać, i gdy wywalania z respów(chyba ze spiskowali za plecami i się dogadali z grubym to już od nich ktoś się wypowie) było im już za dużo, oficjalnie dołączyli do [guild]Ekipy Grubego Nieudacznika[/guild]. Teraz dopiero wojna przybrało miano "wojny" i będzie ciekawie.

/"good luck both sides"

Byłoby ok, gdyby obyło się bez wyzywania ludzi w tym temacie, poważnie mówię.
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.