Zobacz pojedynczy post
stary 17-10-2007, 12:37   #9
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Smutny

Ja ostatnio próbowałem pograć na mainie, ale mnie szczerze mówiąc nudzi własnie main (mimo iż mam pacca, domek obok depo w carlin, knighta i druida), bo tam wbijanie lvli to codzienność, a na rooku też bardzo ważne, a nawet ważniejsze od wbijania lvli jest kolekcjonerstwo i to mnie do rooka ciągnie. Na mainie oczywiście mógłbym też kolekcjonować itemki no, ale do tego najpierw potrzebny jest lvl duży lub dużo kasy, na rooku zbieram sobie ciasteczka i mlw, a na mainie bym musiał kase wydawać na dsmy i gemy oraz inne żadkie pierdoły, a do tego trzeba najpierw zrobić spox postać, a mnie expienie nie kręci =/ Tyle, że tera na rooku też trochę nudno, bo coś się rozwala wszystko, już prawie żadnego rookstayera polskiego nie ma (nie licząc mnie i takiej typówy co raz na tydzień loga), już w ogóle nawet BRskich rookstayerów prawie nie spotykam i nudno sie robi =/ PO WIĘCEJ INFO ZAPRASZAM WAS NA NASZE FROUM (LINK PODANY 2 POSTY WYŻEJ). WEJDŹCIE W DZIAŁ NEWSY I TEMAT ZAŁOŻONY PRZEZE MNIE! BO ROOK NAM SIE ROZWALI
__________________
ErAgOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem