Zobacz pojedynczy post
stary 04-05-2006, 16:21   #85
skryhull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Inferno

Posty: 126
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Poziom: 21
Skille: 22\25
Domyślny

""Może używać (prawie) wszystkie runy [wysokolevelowcy także śmiercionośnie SD]""

może używać WSZYSTKICH run oprucz paralyze którego mogą używać tylko druidzi

""W skillu walki w zwarciu(axe, sword, club) awansuje w miarę szybko(szybciej od magów, wolniej od knighta);
Wysokolevelowy paladyn z dobrze rozwiniętym shieldingiem jest lepszym blokerem niż knight, ponieważ ma czar „mana shield” i może szybko rzucać czar „Ultimate Healing”+ runy UH;""

dobry palek przy takim samym shieldzie jak knight jak włoży jeszcze broń (na przykład bright sworda) i ma już nieco skila meele (około 30-40) obrywa więcej od knighta, ale ma spontaniczny UH no i jak się leczy z run uh albo ih to potrafi się leczyć nawet 200+hp więcej za każdą rune niż sie leczy knight na jego poziomie, mana shield to nie polecam zbytnio, (chyba że kogoś goni orshabal i chce przetrzymać combo ) no i palek może solować wiele słabszych lub średnich potworków przy pomocy broni rzucanej (i tarczy) nie doznając z reguły większych obrażeń (ja miałem takiego palka i mogłem nim solować dsa albo orc berserkera ze spirami i przeważnie nie schodziło mi więcej niż 50hp miał skile 46 sworda 75 dista 76 shielda i dość dobre eq)

takie palki z dobrym shieldem wymiatają, ale jak ktoś chodzi swoim palkiem z ukochanym łukiem na dragi\dsy\beholdery i olewa defa, stawia tylko na atak, nie nosi tarczy, to może bardzo łatwo dednąć (jak wskoczą 2 albo 3 PK knighty z 2ręcznymi i ciężko się wyuhać jak się obrywa hity po 100+ z powodu braku tarczy)
skryhull jest offline   Odpowiedz z Cytatem