Zobacz pojedynczy post
stary 20-10-2005, 16:45   #21
Cossma
Użytkownik Forum
 
Cossma's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: LG TOWN
Wiek: 36

Posty: 401
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cossma
Profesja: Elite Knight
Poziom: 138
Skille: 94/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Specter
A teraz kilka pytań, bo szczerze mówiąc mam podejrzenia czy ten poradnik napewno jest twój:
1) Skąd o tym wiesz? Bo wątpie żebyś sam to wymyślił
2) Opisz dokładnie co powoduje to że FireFox tak przyśpieszył
3) Jak to działa
4) Za co odpowiedzialne są te linie które edytowaliśmy
5) Czy "przyśpieszenie FireFoxa" w sposów tutaj opisany nie powoduje przypadkiem osłabienia bezpieczeństwa? (Tak/Nie)

AD 1.
Kiedyś podobny artykuł był w jakiejś gazecie chyba "ENTER" ale nie jestem pewnien, a także w sieci jest dużo proradników podobnych jak ten.
Artykuł jest mój, bo sam go napisałem w oparciu o pewne żródła (główni fora w sieci) i dodałem swoje SS'y, więc PLAGIAT to nie jest !!!

AD 2. 3. 4.
Odpowiedź jest w proradniku. Ale chodzi oto że w standardowych ustawieniach FireFox tak jak każda przedlądarka internetowa wysyła jedno rządanie do servera ze na którym jest strona www.
Linie te sa odpowiedzialne za zwiękrzenie tej liczby "żądań" liczba 30 jest opytmalna i nie radze ustawiać większej bo wtedy FF moze się wieszać.

AD 5.
Nie te klucze w ustawieniach w FF nie mają nic wspólnego z bespieczeństwem, wiec nie ma się czego obawiać że ktoś (hacker) włamie sie nam do systemu
Taka Modyfikacja jest jak najbardziej bezpieczna i legalna ale nie dokońca gdyż modyfikacjanetwork.http.pipelining jest niezgodna z zaleceniami protokołu HTTP, ale gdyby to było zabronione to niemożliwe byłoby ręczne konfigurowanie FireFox'a bez różnego typu programu.

-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@

JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA ?

Ostatnio edytowany przez Cossma - 20-10-2005 o 17:08.
Cossma jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.