Zobacz pojedynczy post
stary 09-01-2006, 17:59   #45
Lord Nikusus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 02 2004

Posty: 22
Domyślny Poradnik dobry ale....

Ten poradnik jest niezły. Obrazki też są OK ale po co podłączać komp do telewizora żeby pograć sobie w Tibie. Na telewizorze który ma 21 cali nic nie zobaczysz. Już nic nie mówie o większych. Dla mnie jedyne zastosowania w podłączaniu telewizora do komptera to to, że mogę obejrzeć sobie filmy na większym ekranie i posłuchać muzyki, ponieważ mam dwa zajefajne głośniki, a nie chce mi się zgrywać tego na płytki. Nie widze innych zastosowań podłączania kompa do telewizora. Już lepiej pozbierać sobie kaske na PS2, które nie jest już takie drogie i możesz grać sobie w gierki na zarąbiste grafie. Co do wypowiedzi jednego z użykowników, który poweidział, że 11-latki nie umieliby podłączyć kompa do telewizora to się myli. To zależy np. od tego jakich masz rodziców. ja np. umaiłem to zrobić w wieku 10 lat bo jak chciałem obejrzeć film na telewizorze to nie było tak, że tata to zrobi i se obejrze. Miałem to zrobić razem z nim. I tak nauczyłem się wielu rzeczy. Więc nie gadaj, że jeżeli ktoś ma 11 lat to jest łamagą i nic nie umie zrobić. Według mnie to wszystko zależy od rodziców i własnego zaangażowania. Huh ale się rozpisałem.
Lord Nikusus jest offline   Odpowiedz z Cytatem