Zobacz pojedynczy post
stary 18-11-2004, 21:01   #1
Karteazusz
Użytkownik Forum
 
Karteazusz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2004
Lokacja: Edron
Wiek: 31

Posty: 53
Domyślny Questy dla Rookstayerów - Wasze pomysły

Ostatnio wpadłem na pomysł wymyślenia kilku questów dla ludzi, którzy zostają na Rooku. Cóż, zapewne nigdy nie ujrzałyby światła dziennego w Tibii. Chciałbym jednak, aby każdy w tym temacie zamieszczał opis swojego-fikcyjnego questu, który mogliby wykonać tylko gracze powyżej 8 levelu na Rooku. Jeśli zainteresowanie tematem, byłoby duże, stworzyłbym taką "mini-lekturkę" Rookstayera.

Oto mój quest:

- Silver Amulet Quest: - 10 rotworms; - rewards: silver amulet, 50 GP, od levelu: 20 - 2 graczy

Idziecie do Seymoura i jeden z was przeprowada z nim rozmowę, po której dostajecie skróconą historię Rookgaardu na zwoju:

- "hi"
- "rotworm adventure"
- "yes"


Zostaliście teleportowani do specjalnego pokoju, w którym macie czas na uzupełnienie życia. Zwój, który dostaliście od Seymoura, kładziecie na zwłokach minotaura. Kiedy jesteście gotowi, wyższy level (przesuwa dźwignię) staje po lewej stronie teleportu, mniejszy level po prawej stronie. Jeśli obaj mają ten sam level, nie ma różnicy. Po ustawieniu się i przeciągnięciu dźwigni, obaj lądujecie w osobnych komnatach, gdzie jest po 5 rotwormów. Kiedy je zabijecie, otwierają wam się drzwi do pokoju z nagrodą w tradycyjnej, questowej skrzynce. Pojawia się Seymour, który gratuluje wam wykonania zadania. Po zabraniu nagród, aby wrócić do miasta trzeba porozmawiać z Seymourem.

- "hi"
- "good"
- "teleport"
- "yes
__________________
- Server: Valoria, - Elite Knight, Miasto: Edron, Level: 46 - skills - 77/75 - EQ: crown armor, crown legs, royal helmet, vampire shield, bright sword, boh, platinium amulet

Orc Fortress Quest - screnny....
Karteazusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.