Zobacz pojedynczy post
stary 26-06-2009, 04:38   #27
naiwny20
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 11 2007

Posty: 44
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Poziom: 9
Skille: 69/69
Poziom mag.: 4
Domyślny

Do kliku rzeczy mozna sie przyczepic nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia gra ms ale jednak
Po primo (tak jestem upierdliwy) pisze sie "wziac" a nie "wziasc" nawet bylo podkreslonie na inny kolor
Secundo wyjasnij mi sprawe z eq rozumiem sytuacja z rs ale dlaczego nie oplaca sie nosic drogiego eq expiac na yalahar d lair od jakies 26 lvlu zauwazalem roznice noszac eq typu d helmet f cape b legs soft p ammy d shield i key rignow tyle co capa
Szczegolnie chodzi mi o key ringi i softy jesli to nie jest drogie eq to nie rozumiem expilem ms stosunkowo szybko na 20 lvlu kupilem blesy non stop softy dzieki czemu moglem posiedziec nieznacznie duzej key ringi wtedy tak naprawde nic nie dawaly ale okolo 50lvlu widzialem ogromna roznice uzywajac key ringow
Ancienty to podstawa dla MS ?? nie wiem byc moze ja osobiscie preferuje dragi na profit wychodzilem od jakies 42lvlu (wand of voodoo)
Siedzialem na ancientach chwile w terra set i szczerze na spory plus nigdy nie wyszedlem moze pech moze nie prawda p armory leca jak szalone ale jesli chodzi o "rare" items ktorych wartosc wacha sie w granicach 1k-2.5k a czestosc wypadania jest (w moim przypadku) tragiczna to ja jednak ancientow bym nie polecal...
Po za tym jesli chodzi o expienie low lvl osobiscie polecalbym minosy darashia (exp 40-50k) od 19 lvlu cala wieza czyscic poczatkowo ze stelth ringiem pozniej juz na bierzaco da sie wyjsc na plus robiac lootbag i uzywajac obsidian knife (lepiej sprawda sie drugi ice wave) no MS tez daje rade
Pozniejsze expowiska piraty yalahar tez da sie spory exp wyciagnac z lekkim minusem/profitem
Wiec prawda jest taka ze ten 40-50lvl mozna osiagnac w kilka dni grajac od nowa czyt( bez niczego) a pozniej juz spokojnie miec profit z dragow do zasranej smierci
Z trenowaniem mlvl tutaj sie zgodze jest to bezcelowe (chodz korzystajac z bota mam gotowego 33lvl ed do pg z 54mlvl) ale jesli chodzi o postac ktora sie gra nie ma sensu trenic mlvl trzeba dac czas zeby stamina sie odrobila

Bym zapomnial TAK DOBREGO PORADNIKA DAWNO NIE WIDZIALEM !!
__________________
Cowards die in shame...

Ostatnio edytowany przez naiwny20 - 26-06-2009 o 04:41.
naiwny20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem