Zobacz pojedynczy post
stary 08-05-2008, 20:14   #66
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zenuś Pokaż post
jak zauwazyles kazdy z nas ma inne zdanie. a wiekszosc z was(np ty) choc malo wie na ten temat stara sie mimo wszystko krytykowac. bo niby skad macie wiedziec ze informacje podane w tv sa nie prawdziwe? niby skad macie wiedziec ze pisze nie prawde? sami tylko zaprzeczacie nie podajac przy tym zadnych argumentow. wiec glamri wybacz ale jesli uwazasz ze ja sie myle i pisze kompletne bzdury to sam napisz prawde


tak wiec istnieje cos takiego jak masowy przekaz informacji czyli media dzieki ktorym mozemy dowiedziec sie wszystkiego o wszystkim i dzieki ktorym wyrabiamy sobie pewne zdanie. oczywiscie moglbym pomalowac sobie twarz i przylaczyc sie do emo aby wiecej sie o nich dowiedziec no ale po co ?
Po pierwsze gdybyś przeczytał wszystkie moje posty w tym temacie to myślę, żenawet Tobie udałoby się znaleźć kilka argumentów, które przytoczyłem wcześniej. Skąd wiem, że są nieprawdziwe. W porównaniu z wiedzą i doświadczeniem, które posiadłem wcześniej stwierdzam, iż to co zobaczyłeś w TV średnio pokrywa się z rzeczywistością. Chociażby to, że "emo" to nowa subkultura. No przepraszam bardzo. ; ) No i w końcu wcale nie trzeba być emo, żeby się czegoś o nich dowiedzieć. Znam osobiście paru "przedstawicieli" i to mi w zupełności wystarczyło, by dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Po za tym idź panie do szkoły naucz się interpunkcji, zamiast gapić się w ten telewizor. -.-

@Johny121:
Mądrze prawisz. ; )
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem