Temat: Mundial 2k6
Zobacz pojedynczy post
stary 10-07-2006, 11:27   #583
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Równiez od początku byłem za Włochami (tylko dlaczego mam głos oddany na Brazylie, skoro na Włochów głosowałem? oO), w końcu tam spędzam wakacje co rok Co prawda troche mnie zawiedli Włosi, że nie atakowali, ale zapewne baadzo bali sie kontry Francuzów i straty bramki. Niewiem czy zauważyliście ale po zejsciu Zidana, Włosi sie obudzili i zaczeli atakować (kilka razy). Co do Zadana to Materazzi mu pewnie powiedział, że jest głupim talibem i wjedzie mu Boeingiem w chate xD Ale i tak Zodane nie powinien dać sie sprowokować aż tak :| No i Cannavaro. Po prostu zajebisty obrońca, taki młody Carlos xD Jedyny co sie chyba nie męczył Tak czy inaczej Bravo dla Azzurich! Za dwa tygodnie do Włoch jade niahniahniah xD

PS. Ten obrazek ROX!
http://imagesocket.com/images/zidane29b.gif
xD

Edit: Fajny komentarz z Wp.pl xD
kARPIK167: co wy wogóle możecie powiedzieć ?? po 1. Zizu po meczu powiedział, ze to ON jest "sprite" a ten włoch to "pragnienie". po 2. Zizu źle zrozumiał jak trener mu powiedział, zeby "grał głową" !! po 3. z tego co słyszałem Zizu chciał tylko sobie wytrzeć czoło z potu o koszulke włocha, ale tamten odrazu zareagował upadkiem !! po 4. Zizu nie zrozumiał reklamy Twixa i zrobił sobie odrazu "podwójną przrwe" !! po 5. i tak nikt nie lubi makaronu ze ślimakami i udkami z żaby więc o co te spory ?? pozdrawiam i jak powiedział Chuck Norris do Zizu "tylko ja potrafie wymiatać z półobrotu, więc Ty wal głową", po czym napili sie Tyskiego i wywiesili flagi Polski by pomóc "naszej reprezentacji" tak samo ja życze wszystkim miłych komantarzy wraz z "teresą z gazowni" !! POLSKA GÓRĄ !!
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl



Ostatnio edytowany przez Grue - 10-07-2006 o 11:44.
Grue jest offline