Zobacz pojedynczy post
stary 02-08-2008, 14:48   #197
Shiray
Użytkownik Forum
 
Shiray's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Płock

Posty: 152
Imię: Volrin
Świat: Deathwing
Shiray ma numer GG 7709820
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Relosu Pokaż post
hahaha jak ty nie wiesz co to armory to lepiej sie nie odzywaj i nie podskakuj. Co by nie bylo ale opisy i talentow w drzewkach talentow sie nie zmieniaja czy to priv czy global. Poprostu jak sie gra na shadowstep to sie crita wyciaga na maxa ze to jest poprostu mus zeby wbic tego crita. Pozatym ty poznajesz poziom wiedzy gracza po poziomie jego postaci ? hahahha pure noob wiec pochwal sie swoja postacia.
co do lvlingu. Do lvl 50 sie idzie wlasnie w affi wczesniej w demo nie ma sensu bo ani nie masz felguarda a nawet jak juz go masz to on nic pozadnego nie zrobi. Ale potem tylko build cookiecutter i lecisz do 70 na loozie.
Widzisz poziom wiedzy gracza czasami poznajemy po jego poziomie. 20 lock raczej nie ma większego pojęcia o graniu rogue'm, widzę to zwłaszcza jeżeli jego wypowiedzi są stekiem bzdur. Jeżeli mam Cię oceniać nie po levelu a po poziomie wiedzy to jeszcze bardziej się tylko kompromitujesz. Shadowstep 100% na crita? Jakie ip serva?
Co do tematu z buildem locka, to chyba nie czytasz ze zrozumieniem. Mi raczej chodziło o to, że affli na lvling jest najlepsze, imho od 60 do 70 także.
A teraz, proszę Cię, w imieniu swoim i chyba wszystkich grających w tą grę - nie wypowiadaj się już w tym temacie.
A z tym armory, miałem na myśli jak się ma link do armory twojego locka na trailu do tematu z daggerami rogue'a. W każdym razie miałem niezłą zwałę z tego:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Relosu Pokaż post
hahaha jak ty nie wiesz co to armory to lepiej sie nie odzywaj i nie podskakuj.
Albo masz 10 - 12 lat, albo coraz więcej kretynów sie rodzi poprostu ;x
Btw. fajny podpis.

@Grue i Son_blessed
Używanie Voida w affli lvlingu jest imo błędem. O wiele lepiej jest wystawić impa na phase shift i passive, aby nikt nie mógł go zaatakować. Dzięki temu, że ma najwięcej spirit, staje się baterią many (dark pact), która prawie nigdy się nie kończy. Co więcej Blood Pact daje całkiem spory bonus do staminy. Raidowanie affli tak samo, raid raczej i tak będzie od Ciebie wymagał impa, ale to jest już inny build affli niż na lvling.

Ostatnio edytowany przez Shiray - 02-08-2008 o 14:50.
Shiray jest offline   Odpowiedz z Cytatem