Zobacz pojedynczy post
stary 09-11-2009, 14:03   #21
Azjateczka
Użytkownik Forum
 
Azjateczka's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2009
Lokacja: Londyn

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 58
Poziom mag.: 48
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
W d*pie byłeś, g*wno widziałeś. Miałem nie pisać, ale niech będzie...

Korzyści z trenowania mlvl pod depo:

- powolny przyrost mlvl
- powolny przyrost kasy (ze sprzedaży run)

Korzyści z expienia zamiast klikania F1 pod dp

- szybki (użycie MF/LR/ROH) przyrost mlvl
- szybszy przyrost kasy (loot/lootbag)
- przyrost expa

Poza tym, że exp pochłania więcej uwagi, trenowanie mlvl pod ŻADNYM względem nie jest lepsze, a postać 100 lvl z 35 mlvl i tak będzie silniejsza, niż 25 lvl z mlvl 50.

Problem jakis?? widac czlowieku ze wogole nie jestes w temacie ?? Jesli ktos ma czas i Nie jest Frajerem takim jak Ty to W koncu dotzre do niego ze Exp nie jest najwazniejszy ze sa jeszcze inne czynniki niz Lvl ...
Masz postac magiczna cwicz mlvl ... nie poprzez klikanie f1 ( chodzilo Ci o exure ?? o utevo lux ?? bo pod f1 moze byc wszystko ... ) bo marnujesz mane w ten sposob lecz poprzez robienie run Ihhy Uhhy Icycle ... i nie wcelach zarobkowych ale dla Siebie ... uwierz mi niby glubi IHH a Potrafi 80% zycia uleczyc na mniejszych levelach ( potrafi nawet cale jesli ... i tu wlasnie jest powod ,... jesli masz wiekszy mlvl ) to tak jakbys byl knightem i mowil ze skile sa nie wazne ze wazny jest Level ...

Jesli chcesz miec dobra postac magiczna cwicz mlvl ...
Pamietaj : masz 20 lvl i 20 mlvl to podczas expienia bedzie Ci rosl wiadome tylko ze mniejsze obrazenia przy uzyciow czarow = niefajnie a mozesz miec 20 lvl i magiczny 40 i podczas expienia tez Ci bedzie rosl a obrazenia beda wieksze ... chyba wiadomo co jest lepsze


A Ty Lasooch jeszcze raz zasap to Ci taka note wje*ie ze ze moze do ciebie dotrze jaka kabale odpierniczzasz

Ostatnio edytowany przez Azjateczka - 09-11-2009 o 14:06. Powód: Niektorzy sa INNI ( czyt, Lasooch )
Azjateczka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.