Zobacz pojedynczy post
stary 31-03-2009, 16:41   #5
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

No to zaczynamy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Chyba kazdy wie ze nalezy na 20 levelu kupic promocję, jest to znaczna oszczednosc, gdyz odnawia wam sie szybciej mana. Promocje mozna zakupic u królowej w Carlin, u Imperatora w Kazordoon, lub u Króla Tibianusa w Thais.
Zapomniałeś dodać, gdzie na PACCu można wykupić promocję

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Po ostatniej łatce blessy zdrożały i to znacznie. Wczesniej blessy oplacalo się kupowac juz na 60 levelu, teraz, po zmniejszeniu ilosci expa który spada przy smierci mysle ze mozna je sobie darowac do 80 tego albo i nawet setnego levela. (Sorry, moj ms zostal skasowany jeszcze przed łatką)
Bullshit, blessy stałe się tańsze i bardziej opłacalne jeśli masz pacc - do 30lvl za full blessing (w tym aol) zapłacisz 10k - na 50 lvl za full blessing + aol zapłacisz tylko 30k

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
jesli uciekasz, to staraj sie rzucac w wąskie przejscia magic walle tak aby zablokowac atakujacym droge. Magic walle nie robią PZ lock.
Możesz dodać również, że można rzucać walle za siebie/przed goniącego - zawsze straci trochę czasu na ominięcie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Hell's core (UE ogniste sorka) jest 15% silniejsze od eternal winter(UE lodowe druida). Rage of the skies(Ue energii sorka) jest 15% silniejsze od Wrath of nature(UE ziemi sorka). Analogicznie Energy Wave sorka (bardzo przydatne do expienia na wyzszych levelach) jest silniejsze o 15% od terra wave druida.
Czy ja czegoś nie wiem? :>

btw. skąd masz te info?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Na 60 levelu, o ile dobrze pamietam exura leczy za 100
Siła czaru nie zależy od levela. Powinieneś napisać, że na ~~45mlvl exurka leczy za średnio 100


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Legi mogą byc jakiekolwiek - moga byc plate legi, moga byc blue legi,(...)
Nie zgodzę się - jak nie mamy kasy, to na początku lepiej zrezygnować z legów, i na 40lvl zrobić questa na blue legsy - szkoda capa na plate crowny i inne. Oczywiście potem wg. żywiołu

Co do zarobku jak i ukrycia przed pk dobrym rozwiązaniem jest desert - wyciśniemy 40k/tydzień, a schronić możemy się w zamkniętej bibliotece - nawet jeśli ktoś po nas idzie, to zanim się skapnie gdzie jesteśmy, i poleci po 2 klucze to 15 minut spokojnie minie

Co do wyglądu poradnika - na pewno zabrakło mi w nim zdjęć.
Co do estetyki, to mógłbyś zrobić spację po myślniku, oraz 1 wiersz wolnego jeśli coś wymieniasz - lepiej się czyta.

Ogólnie dobra robota, oceniam na 7/10: -1 - brak zdjęć; -1 brak niektórych info; i -1 za estetykę
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline   Odpowiedz z Cytatem