Zobacz pojedynczy post
stary 31-03-2009, 22:19   #11
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lukas100 Pokaż post
Takich postow jak twoje to az mi sie czytac nie chce powiem ci tylko 1 - blessy nie stanialy. I on ma racje wystarczy 1 bless na 90 lvlu + promocja i tak stracisz tylko 1lvl.



I możesz jeszcze stracić eq jak aola nie masz (a zakładam że nie, bo na 90lvl slot na amulet się przyda)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lukas100 Pokaż post
Wiekszosc lduzi nie robi tak jak ty - 50 lvl/50 mlvl tylko jada z takim mlvlem jaki z expa maja no i raz na jakis czas sobie zrobia Bp sd,mw itp
Fajnie, ja nie mówię, że jest inaczej, tylko niech nie pisze głupot, że od lvl zależy siła leczenia exurką (bo taki wniosek można wyciągnąć)





Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Ten poradnik nie mial byc kompletnym kompendium tylko tym co najczesciej jest pomijane w poradnikach, i tym czego najbardziej brakuje. Dlatego nie zawracalem sobie glowy takimi pierdolami jak wymienienie wszystkich miejsc gdzie mozna kupic promocje.
Tak czepiam się ale skoro to wrzuciłeś do części pacc, to wypadało by chociaż 1 miejsce wymienić

I na odwrót - to co ty pominąłeś, jest w innych poradnikach ;d




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post

zdjecia są tylko nie wiem czego wyswietlaja się jako linki, wszystkie są wstawione jako IMG.
Uploadnij na imageshack i skopiuj link do forum 1

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post

Jesli juz chcesz sie kryc po takich miejscach jak desert to juz lepiej sie schowac na deeper fibula(...)
Ja napisałem o konkretnej sytuacji - jeśli idziesz z nobami na desert (albo wiesz, że idą i czekasz na nich) to najlepiej się schować w bibliotece.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post

Rzucanie magic walli przed ryj komus ma sens jesli masz bota na leczenie, bo nie sadze zebys ze standardowymi hotkeyami wyrobil strzelajac komus magic walle przed ryj, leczyl sie i jeszcze uciekal. A jesli chciales uzywac bota do funkcji rzucania magic walli przed ryj to przetestuj ją na zywo i zobacz jak bardzo zawodna jest. Magic walle za siebie to tak dobry pomysl, o tym nie napisalem.
Wyrobisz się - mapclick, leczenie na hocie i ręczne rzucanie walli

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post

@ ariel, (...) kazdy ma swoj styl gry, my gralismy expiac a on robil runki tak tez mozna. Zreszta ja tez dbalem o magic level ;P ale nie az w takim stopniu.
Ale expiac tak zeby ci sie zwracalo, i uzywajac mana potionow powodujesz szybszy wzrost magic levela niz stojac na swoim domku i robiac runy, a czy ktos chce miec wyzszy magic level, czy mniejsza roznice miedzy levelem a magic levelem to jego sprawa. Zreszta teraz na 50 levelu nie przejmowalbym sie magic levelem tylko wbijal wyzszy, bo na 50 tym to jest gowno a nie gra, tak malo zycia i tak wolno sie biega ze to strata czasu trenowanie mlev zamiast expa.
ehh ja też przesadnie nie dbam o niego ;P

na 55lvl mam tylko 46mlvl + 3 z itemków...

A mlvl "sam mi wpada" jak robie stone showery na baraby, więc robie tylko tyle ile potrzebuje - 1bp ss na 1-2h hunta
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline   Odpowiedz z Cytatem