Zobacz pojedynczy post
stary 07-05-2011, 23:15   #2319
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Rotfl, Karthus > Malzahar? DD

Malzahar ma coś, co w late game jest najpotężniejszą bronią - % zjadanie hp. Suicide Karthus nie jest tak zajebisty jak się o nim mówi, to durny mit.

Malzahar nie pozwala nikomu podejść blisko do swojej drużyny, jakikolwiek, choćby nawet najtwardszy inicjator wyskoczy do przodu, od razu jest niemiłosiernie karany przez W i Q. 17% hp co sekundę w late game jest lepsze od wszystkiego.

Suicide Karthus - wejść na pałę w środek z włączonym E. Pod odpowiednim focusem ginie w sekundę, jak ktoś nie jest kretynem, to spokojnie da sobie radę z jego duchem, którego można olać jak ma się co najmniej przeciętny refleks. Każdy twardy melee AD robi z Karthusa, co tylko chce, Irelia go gwałci, Xin go gwałci, Garen go gwałci. Cała moc Karthusa to Q, które żeby rozwinąć potencjał musi trafić w jedną osobę.

Karthus jest specyficzny, daleko mu do czołówki casterów, jego ulti może się wydawać bardzo groźne, ale powiedzmy sobie szczerze - jak ktoś gra squishy carry typu Ashe, Ezreal, Corki, to i tak ma na to ulti wyjebane, bo te postacie mają tak niedorzeczny zasięg, że mogą się trzymać spokojnie z daleka, zadając ogromny damage i utrzymując Banshee.

Karthus może być niezłym pub stomperem, ale w bardziej zorganizowanych drużynach jest znacznie gorszy niż Malzahar, który zadaje największy damage w całej grze.

Cytuj:
To teraz pytanko jak to zwykle u mnie bywa :[ Jako że przekroczyłem magiczną bariere 20 lvla przed chwilą i spodobał mi się Jarvan (dzięki że mi go poleciliście, nie żałuje) to jakie runy pod niego kompletować? I wgl od czego zacząć
Nie kupuje się na tym levelu run pod daną postać albo dany archetyp; kupujesz po kolei najbardziej użyteczne runy, marki armor pen i magic pen, seale na armor i mana regen per 5 per level, glyphy takie same + cdr i AP, quinty pod armor pen, flat hp, hp regen. Z takich zestawów spokojnie da się złożyć dobre runy prawie pod wszystko.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 07-05-2011 o 23:17.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem