Zobacz pojedynczy post
stary 26-09-2008, 20:17   #2756
Lagon Night
Użytkownik Forum
 
Lagon Night's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 258
Domyślny

X-Zero

Drakonian nie chcesz? Takie miłe stworki.


Jak sie zgodzisz to chcę takim być. Dopisze historię itd.

A jak na razie:
STRONA NEKROMANTÓW
Imię: Lagon
Nazwisko: Night
Wyuczenie: walka włócznią
Wiek: 50 lat
Pochodzenie: mała wioska w pobliżu Nitriles
Zamieszkały w: Servon'tru
Umiejętności: Szarża - biegnie wprost na oddziały wroga siejąc spustoszenie
Cechy: Życie boleśnie go doświadczyło, ale nikt nie śmiałby go poniżać z powodu rasy bo stał się bezlitosny i często osoby które go obraziły giną. Jest małomówny i zabija bez emocji.
Historia: Od źrebięcia (chyba mogę tak powiedzieć) był wyśmiewany przez ludzi ze względu na jego rasę. Gdy grupa rasistów zabiła jego rodziców, a sam ledwo uszedł z życiem, postanowił się zemścić. Przez wieloletni trening stał się mistrzem walki oszczepem i nauczył się zabijać. Po dziesięciu latach od jego osierocenia zmarł ostatni z morderców jego rodziców. Centaury go uwielbiały bo ludzie nie mieli odwagi ich prześladować, a dwunodzy bali się go i nienawidzili. Pewnego dnia, uciekając przed grupą uzbrojonych ludzi, raniony natrafił na nekromantów. Nie miał sił walczyć i nie sprawiał oporu, gdy zabrali go do Servon'tru. Początkowo był traktowany jak niewolnik, ale nekromanci podzielali jego nienawiść do Imperium. Z czasem został jednym z nich. Nauczył się podstawowych zaklęć i został przez nich lepiej wyszkolony. Od tego czasu każdy mieszkaniec Imperium drży na dźwięk jego imienia.
Out:


EDIT@
Ten drako jest zastrzeżony. Za użycie bez pozwolenia reportnę.

2x Down@
Out centaura z zamówienia. Nie mój. Kiedyś ktoś mi dał. A realiów świata nie znam więc jak chcesz zrobić ze mnie drako to napisz czy chcesz historię itd. Nick Drake albo Lagon Night.

Ostatnio edytowany przez Lagon Night - 27-09-2008 o 10:43.
Lagon Night jest offline   Odpowiedz z Cytatem