Zobacz pojedynczy post
stary 17-05-2006, 15:54   #1
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny Plaga BoterÓw Na Rooku!!!

z góry zaznaczam-jezeli uzywasz bota i masz sie za wielkiego rookstayera to wyp*****j stąd pionku.
jezeli uzywasz jakiejkolwiek wtyczki..swiatło,ryby itd...to wypad.
irytuje mnie sytuacja boterów poniewaz zdara mi sie grac z 10 godzin dziennie i wbijac rekordowe liczby expa....ale boter sie nie przejmuje..ma wszystko ustawione,robi zakupy,expi,leczy sie...a gdy zjawia sie GM online..to bot wyłącza swoje funkcje aby tego nie mozna było wykryć.

irytujące jest własnie to ze :
http://www.rookstat.com/Kyra1.html

wczoraj tego pajaca wogóle na liscie nie było..diosiaj prawie mnie dogonił...na tym swoim śmiesznym bocie...GM mnie olewa...olewa raporty,kanał help tez olewa, pytają sie "skąd pewnosc ze uzywa bota" ....bo jak k**a skąd...chodzi jak automat,nie odzywa się .....chodzi w kółko w te same miejsca.gdy blokuje go jakimis skrzyniami to zamiast sie odezwac i napisać do mnie "spadaj" to on stara się to omijać ;/
tylko weź tym debilom po angielsku pisz i tłumacz.
wygląda na to ze nie opłaca sie grać uczciwie skoro w dupie to mają....ciota bota zapusci i wbija 30 lv bez problemu...a wtedy sie wozi kim to nie jest tak samo jak botowani paladyni.
niech mi ktos powie..co mam zrobić?
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.