Zobacz pojedynczy post
stary 11-01-2008, 18:08   #42
Aruon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jak to w jednym poradniku było napisane:
Cytuj:
"Podobają Ci się Twoje skile? Czy dajesz radę potworkom, na których chcesz expić lub expisz bez większych strat?". Prosta rzecz: odpowiedź "tak" = masz dobre skile, odpowiedź "nie" = masz złe skile.
Moja teoria jest taka, że każdy z nas ma inne cele, inne upodobania inne oczekiwania, inny charakter, więc i inny styl gry...

Ja np nie mógłbym grać inną postacią niż knight (ewentualnie paladyn), nawet jakby każdy mi mówił, że knight to syf, że jest słaby w walkach z graczami itd, nic nie zmieni mojej decyzji, bo knight spełnia moje upodobania...

Co do skillowania - gram dla zabawy - jak w każdą inną grę. Poświęcam temu 1-2h dziennie, czasem w ogóle nie gram, więc bezsensem było by spędzać ten czas na mozolnym skilowaniu, wolę iść sobie poexpić, a tak jak ktoś wcześniej napisał, jak brakuje z 10-15% do kolejnego poziomu, to ewentualnie można doskillować, a potem dalej expić

Jeżeli nastawiasz się na bycie najlepszym knightem w historii tibi, chcesz solować najmocniejsze potworki, chcesz oddać sie całkowicie grze, to możesz sobie skillować ile wlezie, natomiast jak grasz z doskoku, to chyba nie ma sensu aż tak się przejmować tym wszystkim...

Pozdrawiam
  Odpowiedz z Cytatem