Temat: Serwer Pacera Thread
Zobacz pojedynczy post
stary 02-12-2009, 12:36   #16160
ProExpert
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 09 2009

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xXxDaro12xXx Pokaż post
wiec ja wyjde lepiej nie pouczaj mnie dzieciaku!!!!!!!!!!!!!!!
Po pierwsze to dzieciakiem tutaj jesteś tylko ty. 90% społeczeństwa tego forum liczy zapewne więcej wiosen niż ty.

Po drugie jesteś zbyt głupi, ponieważ nadal nie wiesz w czym tkwi błąd w twoim podpisie, a wątpię, że go znajdziesz, gdyż słownik ortograficzny u ciebie (specjalnie z małej, nie mam szacunku do takich dzieci xd) służy tylko jako podkładka pod myszkę.
Więc poprawnie będzie tak "Tylko Bóg może nas sądzić!".

Po trzecie zazdroszczę ci (znów z małej xd), że masz dziewczynę w tibii (Sir Roman tzn Sir Kasia). Fakt, przyda ci się to w życiu. Jak będziesz miał dziewczynę w prawdziwym życiu (haha, nie no dobra okrutny jestem xd) to będziesz z nią rozmawiał o tibii xD? I będziecie chodzić na romantyczne spacerki po ab?

Po czwarte "Firma" i ta fatalna ortografia, oraz IQ<20. Przyznam, że czasem dopadają mnie pewne obawy odnośnie tego, jak będzie wyglądać Polska, bo przecież "taka będzie Rzeczpospolita, jakie jej młodzieży chowanie". Pocieszam się jednak, że na szczęście zawsze wśród tego typu popiołu błyska jakiś diament i jakoś - jak zawsze - damy radę. I tą refleksją temat xXxDaro12xXx zamykam.

Ps. Te cyferki w jego nicku to zapewne jego wiek...

Ostatnio edytowany przez ProExpert - 02-12-2009 o 12:37.
ProExpert jest offline   Odpowiedz z Cytatem