Zobacz pojedynczy post
stary 29-08-2007, 21:01   #14
Krzys Nemptor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
To jest tylko żeby pociesyć sorków i drótw

Ha Ha one one !
Nie, to są tylko suche fakty.

Ha Ha one one !
Cytuj:
Co do tych 80% zadowolonych...
Sądzę że w czasie gdy była robiona ta ankieta sorki i druty nie byli już obecni. A nawet jeśli byli to zagłosowali na TAK tylko dlatego że już grają palkiem lub knightem. Mi też podoba się letni update. Porzuciłem swojego 43 sorca, gram teraz palem i mam już 40 lvl...

Co do tych 20% niezadowolonych...
To głównie sorki i druty powyżej 80 lvl którym przerzucenie się na inną profesję nie odpowiada
Wspieramy was
A nie wpadles na to ze moze niektorzy ludzie graja w tibie dla przyjemnosci a nie bicia lvl? Zmniejszenie sily sorkow i drutów nawet zwiekszylo przyjemnosc z ich gry bo tej pory mieli za latwo. A ze knight/pal moze miec teraz wyzszy lvl to nie obchodzi kogos kto gra dla przyjemnosci. A ty jesteś newbie bo zamiast grać jedną profesją dla przyjemności to ją porzucasz i bierzesz inna dla lvla. A w zimowym update polepszą magów i znowu bedziesz zmienial profesje zeby miec wiekszy lvl??? Zaloze sie ze jest wielu normalnych sorcow/drutow ktorzy graja dla przyjemnosci a nie dla cyferek wiec nie zmienili profesji i odpowiedzieli na TAK.
Cytuj:
Ja tam nie naleze do tych 80% zadowolonych dlatego,że

-FACC nie dostal niczego nowego, a PACC nowe addony,ryby i nowe lodowe wyspy,czary (gdzie tu sprawiedliwosc?)

-oslabili magow i druidow (nie mogli wzmocnic rycerzy i palków ,a reszte zostawić ?)

-nie zrobiono niczego z thiefami i noobami

-oslabili bronie np ice rapier

-nowe itemy są w wiekszości na sterfach PACC i dlatego ci zawyzaja ich ceny a FACC nie moze z tym nic zrobic

Podsumowujac letni update 2007 to wielka klapa przez duze K! Dlatego zamiast wyzywac sie krzeslem na rodzinie idzcie sie nim wyzyc na Cipsoft!
Ty to należysz do 90% ignorantów na tym forum:

1. Placisz - masz, nie placisz - nie masz. Proste jak cep. Szkoda ze na tym forum jeszcze dzieci tego nie rozumieją. Sam jestem facc i nie narzekam.

2. Nie, nie mogli poniewaz jakby wzmocnili knighta/pala a zostawili w spokoju sorca/druta to mielibyśmy ots zamiast tibii. (pamietasz hity mdw po 1500 z sdeka? przecież to było zalosne ze ktos demona rozwala na 3-4 hity)

3. A co niby mieli zrobic?

4. To mieli zostawic ice rapier tak jak byl i zeby knight sciagal kazdego innego gracza na 1 cios w pvp?

5. Patrz punkt pierwszy. Ile razy mam powtarzać tą oklepaną sentencję żebyś w koncu zrozumial?

Idź się wyżyć na babci.