Temat: Lista MMORPG
Zobacz pojedynczy post
stary 19-12-2006, 02:26   #93
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

Ja polecam grę mmorpg ragnarok online wersja japońsko koreańska http://www.ragnarokonline.com/

lub polski serwer legalny darmowy i polski www.kdr.prv.pl zresztą nawet lepszy od koreańskich po leci szybszy exp a uwierzcie mi że napoczątku to sie wydaje "szybki exp"

troche o wymaganiach sprzętowych:
gra jest darmowa (przynajmniej polski serw) grafika jest ładnie rysowana i chodzi nawet słabszych kompach (miałem karte 64 mb i 800 mhz procka 128 ramu i gra chodziła bez problemowo) internetu nie trzeba mieć ultra szybkiego

o gierce:
w grze na początku po stworzeniu postaci lądujemy (przynajmniej na polskim serwie) na traning grounds czyli takim jakby rooko można się tam nauczyć wszystkiego i nabić doświadczenia ale równie dobrze mozna to ominąć ale jest kilka rzeczy dla których lepiej nie omijać choćby np szybszy exp na tamtejszych potworach i mozliwość nauki wszystkiego.
w grze jest 5 głównych klas swordsman,magica,acolyta,merchant i thief wydaje się mało ale... każda z tych klas po osięgnięciu wymaganego poziomu może się zmienić w kolejną wersje każda klasa ma 2 kolejne przemiany np swordsmana mozna zamienić w rycerza lub krzyżowca.oczywiście każda z tych klasy różni się umiejętnościami i sposobem jej budowania.
oczywiście jak w każdej grze jest tu możliwość zrobienia gildii co więcej gildia może osiągać poziomy i mieć skille gildijne ale nie tak łatwo zrobić gildią choćby 15 lvl
w grze można osiągnąć lvl 99 i job lvl 50 (lvl od którego zależy kiedy możecie dodać punkt do umiejętności) ale na tym gra się nie kończy po osiągnięciu danego poziomu można się "odrodzić" czyli tak zwany reborn postać spada do 1 lvl i 1 joba ale już np nie jest swordsmanem tylko high swordsmanem i puźniej po osiągnieciu drugiej klasy po rebornie ma się dodatkowe umięjętności w swojej postaci i już nie ma 50 job lvli ale 70 puźniej jak ktoś ma 99 lvl i 70 job (co wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje) to już ma koniec gry i może co najwyżej iść pogadać albo zrobić inną postać.
gra ma kilka minusów jednym z nich jest to że po rebornie nie można isć na kogoś innego przykładowo przed rebornem było się rycerzem to po rebornie można zostać tylko rycerzem.

Naprawde polecam ją każdemu kto lubi dobre mmorpg instalka zajmuje z torrenta 800 mb a sama gra 1,5gb (przynajmniej u mnie) ale warto bo gra oferuje mnóstwo rzeczy o których tu nie pisałem.naprawde polecam.
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????

Knight Simon Dark lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem