Zobacz pojedynczy post
stary 18-11-2007, 10:58   #17
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Moim zdaniem.
Tibia 7.5 była dobra, nie było tyle noobów co teraz, gra była o wiele trudniejsza, a przynajmniej magicznymi profesjami.

7.6; 7,7; 7.8; 7.9... nie pamiętam już dokładnie, który jakie zmiany wniósł. W każdym razie wtedy Tibia na pewno dążyła do uproszczenia systemu gry i (!) ograniczenia botowania. Soul Points, Stamina? To wszystko przeciw botowaniu i account sharingowi.
Gdzieś tam po drodze wprowadzili różdżki i to był krok w przód dla magicznych profesji. Już nie trzeba było powalać ze Spike swordem na roty żeby wbić upragniony level, robić run godzinami, żeby chwilę poexpić na cyclopach. Mana od tego czasu odnawia się
znacznie szybciej.

System hotkeyów wprowadzili w 7.9, o ile dobrze pamiętam. Co do tego mam mieszane odczucia. Pamiętam, jak uciekłem swoim 18 sorcem od dwóch 30lvl magów (a mieli sd, mf i inne badziewia). Dopadli mnie na cycach pod thais, a ja uciekałem do miasta chyba z 10 minut. Dlaczego tak długo? Musiałem chodzić w sposób chaotyczny, żeby nie dostać z sd. Ale udało się Tak więc system hotkeyów uprościł grę, aż za bardzo.

8.0... Właściwie dobrze że takie coś nastało. Wcześniej nie było dużego problemu zabić knighta, pala. Z palem nawet były problemy na desercie, można było normaline zarabiać palem zgadzając się na wykonanie deserta z jakąś ekipą, tak mało było palków.

8.1 To kolejny krok w przód dla magów, a w szczególności dla druida. Co tak psioczycie na nowy update? Że sorc i druid będą inni? To wam się nie podoba? Czy to, że knight nie będzie używał dobrze uh? To normalne, że knight ma słabo opanowaną magię, a eliksiry? Do nich nie potrzeba mocy magicznej. Dla knighta PODSTAWOWE czary, dla pala ZAAWANSOWANE, a dla magów MISTRZOWSKIE. To chyba logiczne? Przez ostatnie pół roku knighci i paladyni byli silni. Strach podejść magiem do pala! Jeśli trochę poskilował, to był naprawdę potęgą. Teraz druid będzie mógł atakować tak jak sorc. Wbrew pozorom, drut i sorc będą nadal podobni, nawet czary te same, tylko inny żywioł. Ale tak chyba powinno być, mimo że mogliby wprowadzić kilka czarów różniących te profesje.
To tyle.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline