Zobacz pojedynczy post
stary 10-06-2011, 20:32   #12
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

1. Prawie wszyscy Alchemicy to Magowie - przecież muszą się znać na tym co robią, a skoro robią MAGICZNE mikstury, muszą wiedzieć jak działają i przez co, dlatego stąd wnioskuję.

2. Znać to nie oznacza lubić, spotykać się ;>. A czy Ghoul "posiada" jakąś magiczną moc oprócz leczenia się? No, raczej nie, a w Mino Hell nie dość że mamy pola energii (jedyne na rooku), to lata sobie tam magiczny minotaur. To chyba wystarczający dowód

3. Mi chodziło o to, aby na wyższym lvlu zagadać do niektórych npc, a nie bocić na potworkach. Może taki 80+ jak porozmawia z Hyacinthem, Hyacinth wyjawi mu pewną tajemnicę? Nie wiadomo, przecież każdy wie, że teraz każdy 50+ to Bot i nie da się z nim pogadać...

4. Też mnie zastanawiały, co tam owce robią. Może oprócz owiec ukradły coś jeszcze? Nie piszą o jednej rzeczy, piszą ogólnikowo, także możemy wiele wniosków wyciągnąć...

5. No ok, powiedzmy że otwiera. A teraz - jak mamy się dostać od środka, skoro dźwignia otwiera drzwi, które są na zewnątrz? Nawet jeżeli byśmy się tam dostali, to owa "tajemnicza" dźwignia, otwiera... drzwi do wyjścia. Przecież to głupie. Równie dobrze moglibyśmy wyjść tą stroną, którą wcześniej weszliśmy, jeśli w ogóle byśmy tam weszli. Ja myślę, że trzeba odpowiednio zagadać do Toma, może sprzeda klucz do pokoju?

6. Prawda, nic nie wniosłem, ale temat powstał po to, aby ludzie mogli dodawać nowe informacje. Temat podany wcześniej, tak jak mówiłem ma 244 strony, dodatkowo Stonoga nie kwapi się do edycji pierwszego posta, nawet jeżeli ktoś napisał coś ważnego. Chcę ci się przeglądać 244 strony w poszukiwaniu czegoś ważnego? Mi też nie.

Masterwizard - dzięki, chociaż jedyny mnie rozumiesz... Tibia to RPG - my sami tworzymy klimat, i możemy do woli wymyślać nowe zagadki/przemyślenia. Przynajmniej to odskocznia od ciągłego botowania/expienia (niepotrzebne skreślić). Infomacje sam znalazłem + moja głowa + dwie teorie należą do Tropixiusa/czarnego z tibia.net.pl. Napisałem też wszystko własnymi słowami (oprócz właśnie teorii tropixiusa).
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem