Zobacz pojedynczy post
stary 18-03-2004, 13:35   #3
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Dlaczego usuwamy tematy:

1. W dziale 'Klany' tematy typu: mam taką a taką profesję, takie skile i szukam gildii która mnie przyjmie jeśli nie są wpisane w przyklejonym temacie to będą kasowane
2. W tym samym dziale wszelkie zbędne komentarze typu: "z takimi cienkimi skilami chcesz do takiej gildii?" itp.
3. W dziale 'Handel' oferty szeroko rozumianego handlu postaciami - zazwyczaj jest to edycja postu; poza tym wszelkie komentarze odnośnie tych rzeczy, jeśli nie chcesz kupić, np. "ty chcesz sprzedać to a tamto za taką a nie inną cenę? przecież nikt tego nie kupi"
4. Czasem w dziale 'Zdjęcia', jak ktoś ostro spamuje postami typu: "spoko ssy, tak trzymać", to usuwamy
5. Wszelkie posty traktujące o quest spoilingu są edytowane bądź usuwane, to samo z tematami (+zamykane)
6. Posty, które obrażają innych użytkowaników.
7. Tematy zupełnie bez sensu, ładu i składu.
8. Inne, w zależności od treści; to już decyzja zależy od Moderatora, który to zamyka/usuwa.

Jeśli jeszcze jakieś inne, o których nie wspomniałem, to proszę Modków o dopisywanie i komentowanie. Jeśli komukolwiek został skasowany temat z powodów nie wymienionych tutaj , to niech napisze o tym, a my rozpatrzymy sprawę usuniętego tematu/posta.
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem