Zobacz pojedynczy post
stary 13-07-2005, 15:50   #1
Angelus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2004

Posty: 313
Szczęśliwy Wakacyjne pozdrowienia z Hiszpanii...

Hej !!!
Pozdrowienia ze slonecznej Hiszpanii !!!

Napisze w kilku slowach co u mnie slychac ...
Wyjechalem na dwa tyg. odwiedzic siostre i przy okazji poderwac jakies hiszpanskie laseczki ... hehehe

Samolot Warszawa - Frankfurt startuje , komunikat pilota : wylaczyc komorki plz.
A ja podekscytowany wysylam smsa do kolezanki , za ktora szaleje :
spaceruje w chmurach , teraz jestem prawdziwym aniolkiem z nieba itp.
Mialem dodatkowa frajde , ze lamie przepisy. Tylko czekalem , az ktos z obslugi mnie opier ... hehe / niezla adrenalinka /.

We Frankf. przesiadka i lot do Barcelony.
Z ciekawostek to lotnisko we Frankf. jest olbrzymie, gdyby nie znajomi to bym bladzil jak w choler. labiryncie ... hehe
Cale utrzymane w stalowo-szarych barwach , eleganckie ale surowe.

Przylatuje do Barcelony , problemy z bagazem ... hehe . Szukamy po calym lotnisku , ale spoko.
Lotnisko w Barcelonie to przeciwienstwo poprzedniego, cale kipi zyciem i kolorami.
Kazdy sklepik ma swoj charakter , swoja barwe. Po prostu jest pieknie.

Wychodze i szok ... Na przeciw wyjscia rosnie kilka poteznych palm !!!
Robia niesamowite wrazenie. Cala Barcelona jest niesamowita !!!

Po pierwsze wszedzie pelno palm , ale wyrastaja one jakby z chodnika.
Bardzo malo trawnikow. Czyli niby jest pelno drzew ale wcale nie jest tak zielono.

Po drugie wspaniale budynki. Przepiekne kamienice , biurowce, hotele ...
Bardzo zwarta zabudowa , budynek przy budynku , praktycznie wolnych przestrzeni jest jak na lekarstwo.

Po trzecie pelno wszedzie restauracji i barow ... doslownie setki.
Hiszpanie idac na spacer wcale nie lubia za dlugo chodzic, podjezdzaja samochodem badz metrem / chyba 7 linii , cholernie rozbudowane /
i po chwili siadaja w jednej z kawiarni ... hihihi

Teraz jestem w Lleidzie , sredniej wielkosci miasteczku polozonym w poblizu hiszpanskich gor - Pirenejow.
Slynne jest z 500 letniego Uniwersytetu oraz corocznych zjazdow amatorow slimakow / rzecz jasna upodobania sa czysto kulinarne /.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczow i Moderatorow.
Gorace caluski dla moich znajomych z Isary !!!!
Zycze udanych , nieziemskich wakacji np. porwania przez kosmitow !!! ... hihihi

Napiszcie co u Was , gdzie jestescie , co robicie itp. ... papa.
/ w tibie nie gram od 10 dni i nie ma problemu ... hehe /

- o w morde , jak pisalem tego posta to zapalilem kadzidelko , cholerstwo spadlo na bieluskie biureczko i wypalilo dziure !!!
poniewaz jestem w domu znajomych mojej siostry , to moga nie byc zachwyceni moim wkladem w wystroj mieszkania ... hehe
/ jak widac tibia wymaga poswiecen , nawet jak w nia nie gram ... hehe /

Ostatnio edytowany przez Angelus - 13-07-2005 o 16:13.
Angelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.