Zobacz pojedynczy post
stary 03-10-2008, 16:30   #156
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
natii tu sie z toba zgodze, ale fayterowi nie wytlumaczysz ze to jest lickowanie, bo on ma swoje zdanie bo jest w nie zapatrzony, chcoiaz 100 osob dookola niego by mu mowilo te inna wersje ;s
nie jestem w nie zapatrzony lol,nie bawi mnie to zwlaszcza ze atm jestem zajety pewna pania na rl ale to inna sprawa.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nattii Pokaż post
Skupiasz się ciągle na obronie swoich koleżanek, a ja nie użyłam w swoich postach ani jednego nicku, mówię ogólnie, tylko winny(ch) się tłumaczy?;ppp To po pierwsze ;p a po drugie, jeśli kogoś lubisz, to zawsze będziesz go bronił, więc nie ma się o co kłócić, każdy ma swoją opinię. Btw, znam z obsidii więcej dziewczyn, które się nie szmaciły, ale tylko Tena gra tu, no i Mandy ale jej raczej nie poznacie ;p
Skupiam na nich bo mimo to ze znam je troche czasu to wciaz bemko i thugi jada po nich pomimo tego ze je znam lepiej i moge z nimi pogadac nie wyzywajac sie i nie wychodzac z venta co 5 min bo sie denerwuje (ta czesc tyczy sie thugiegoxD).No a z normalnych dziewczyn chcialbym napomniec Karpiouska aka Sarah Skaizzo ;> No i ja generalnie wiele o tych co sa "szmatami" powiedziec nie moge bo najzwyczajniej mam je gdzies ;P
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441

Ostatnio edytowany przez Faytah - 03-10-2008 o 16:32.
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem