Zobacz pojedynczy post
stary 05-03-2009, 23:57   #17
Works__1985
Użytkownik Forum
 
Works__1985's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2005
Lokacja: > > >Chodzież< < < Wpisy Bloga: 1023
Wiek: 38

Posty: 227
Stan: Usunięty
Imię: Worker
Profesja: Sorcerer
Świat: Aurea
Poziom mag.: 72
Works__1985 ma numer GG 7565639
Domyślny

Jak dla mnie ten beast gówno potrafi nie wiem w czym ta cała podnieta.. Oglądam jego filmy i stwierdzam że to zwykły pk który nie za wiele umie.. Ile razy jest okazja, żeby sieknąc z ue , rzucić m wall itp a on tylko z sd wali ekhm nie on tylko elf bot W tym filmie to już na prawdę pokazuje, że gówno potrafi.. Po kiego grzyba stawia te DS'y skoro one ledwo się ruszają... Jak już to mógł m wallować albo jak jego ziomek (któremu później podjebał ciało z przed nosa i sam lootem się żywił) walnął ue on mógł też szybko jeśli nie byli na jakimś tam korespondencyjnym programie... W poprzednich filmach idealnie takie same sytuacje wiele okazji do ue a ten z sd pakuje... Jedyne co mi się podoba to loot. Parę razy udało mu się uciec przed kilkoma ludźmi sposobem up down na piramidzie utana vid i leci a propo tego kolejnym przykładem, że nie myśli było to jak mu niewidka znikła w kambodży czy jak to się pisze port hope xD ... uważam, że zna godziny w których to może robić i dla tego go nie u*******ają jak by u mnie na servie to się działo to już dawno by go jechali za te numery i cwaniactwo... Na 100% nie poleciał by na jakiegoś 90+ który nie boci bo wiedział by, że dostanie wpierdol a tak to lata tylko po botterów, słabych rs'ów i ogólnie niskie lvle...
__________________

Ostatnio edytowany przez Works__1985 - 06-03-2009 o 00:01.
Works__1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem