Zobacz pojedynczy post
stary 26-04-2005, 17:07   #54
Kepiwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rolnix
Może jednak nie ma IQ niższego od bandy debili, którzy nie umieją się poprawnie posługiwać j. Polskim. 2003 <-> 2005, oznacza, że się z nim kiszę 3 rok -.-

Na wojnie Br vs. reszta, EO bał się wypulić z DP, a jak to zrobił, to od mojej postaci dostał paralyze'a (miałem ówczas bodaj 45 level), i na black hp się wtoczył do temple.

Jest durny jak but, nie można z nim normalnie pogadać, a każdy jego owner wykazuje się diametralnie inną znajomością Angielskiego - kolejna nie hipoteza, lecz wybitna teza, że account share'uje.

To, że OBECNĄ postacią mam 20 level, oznacza że robiłem ją trzy lata, nie? Debile -.-

Jeszcze kilka cytatów ciekawych:



Podglądasz mnie pewnie nawet w kiblu, skoro o tym wiesz?



Chłopczyku, poczytaj sobie o infrastrukturze internetu w Brazylii. Grubo ponad 3/4 userów korzysta z internetu w kafejkach, więc owszem, mają te same Ip, i CipSoft NIE może na tej podstawie banować.



Tego nawet nie będę komentować, żal słów...

Ogólnie załamał mnie poziom tego forum. I prędzej zmądrzejecie, niż zacznę zazdrościć dla EO. Skoro tak kochacie Br'ów, to może na Tenebrę, co?

Tak to który wtedy EO miał level i ilu was tam było, teraz to EO by podlazł do all explo+exori i po was.... a więc nie każdy kiedyś był masterem -.- i po c*** takie wypracowania piszesz i się wysilasz jak połowa userów ma cię głęboko w dupie...
Kepiwi jest offline