Zobacz pojedynczy post
stary 01-09-2015, 01:48   #60
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szymool Pokaż post
Wiem, że stary temat, ale mogę zapewnić, iż miałem PD na rooku, poleciał z Minosa. Nie wie z jakiego powodu, być może właśnie z powodu posiadania owego przedmiotu moje konto zostało usunięte. Nie z tego powodu, że zbyt długo na nim nie grałem, ponieważ wchodziłem co jakiś czas. Na początku nawet nie wiedziałem, że jest to jakiś niespotykany item i wolałem walić z mace, dlaczego? Bo miałem większy Club fighting niż sword. Pamiętam to jak dziś. I nie wmówicie mi, jak i kilku innym użytkownikom, że nie było PD z minosów na rooku. Po prostu wam się to nie uda...
Tak kurwa, usunęli ci konto, bo miałeś na jakiejś postaci item, który rzekomo był normalnym lootem. Brzmi sensownie.

To jest przerażające jak bardzo, i jak łatwo, mogą się niektóre bzdury zakorzenić w świadomości ogółu. Po nastu latach ludzie nadal sobie wmawiają, że mieli ten kozik i gotowi dać sobie ręce uciąć, że tak właśnie było. Mamy 2015 rok. A to wszystko dlatego, że ktoś, gdzieś, kiedyś, około 2003 (?) roku wrzucił na jakąś stronę info, że wypada.
Bo mu się pomyliło z orkiem warriorem.
Tyle dezinformacji przez zwykły błąd, przypadek. Strach myśleć, co można ludziom wmówić, jeśli się naprawdę zachce.

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 01-09-2015 o 01:50.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem