Zobacz pojedynczy post
stary 25-12-2006, 22:26   #1
Naithair
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 12 2006

Posty: 5
Profesja: Rookstayer
Świat: Nova
Pergamin Z "Ghoul" wyciągnięte

Jako że temat tamten jest zawalony stertą dogryzań i niepotrzebnych postów postanowiłam wyciągnąć niektóre wypowiedzi użytkowników, które mogą, ale nie muszą okazać się przydatne. Zbiór jest do strony 19, postu 184.

Dziękuję mojemu kotu za efektowne przeszkadzanie w pisaniu ;]
UWAGA: Na początek polecam lekturę posta autorstwa - Prodigy -. dotyczy on jego wizji pojawienia się Ghoula w pomieszczeniu. Znajduje się on w temacie, który omawiam ("Ghoul na Rookgaardzie"), na stronie 11, post pierwszy.

Autor: Vashresamunuh
"Kiedys mozna bylo, bylo to dawno temu, ale teraz jak klucz jest stracony na zawsze, bye bye mino mag i ghoul, pogodz sie z tym"

Wymiana zdań pomiędzy: Tanin Hawking a Gniew Mroku
"Kiedy zrozumiecie , że Mino Mag i ghoul są na rooku rekreacyjnie??" - Tanin Hawking
"Kiedy CIPSOFT oficjalnie powie, że tych questów nie ma lub są zablokowane.
Kiedyś Knightmare w wywiadzie dla tibianews powiedział(parafraza): "Na moich mapach jest wiele nieodkrytych sekretów. Uwage tibijczyków zdają się przykówać tylko niektóre z nich."" - Gniew Mroku

Wymiana zdań pomiędzy: El'Megnifico a Filthy
"Da się dostać do ghoula. Wystarczy pickiem pokopać. Ja już znalazłem" - El'Megnifico
"NIE DA SIE DOJSC DO GHOULA NA ROOKU! JESLI BY SIE DALO TO SUNRISE BY MIAL SCALE ARMOR.... A tak ma tylko Brass..." - Filthy

Wymiana zdań pomiędzy: Amunia Rookstayer a Marcin 24
"scale armor jest z ghoula do ktorego mozna bylo wejsc majac klucz 4602" - Amunia Rookstayer
"Klucz 4602 jest do Katana Roomu a ghoul jest zamknięty za murem w Katna Room wiem bo tam byłęm" - Marcin24

Autor: Marcin24
"Ej dobra mamy kilka teorii na dojście do ghoula: jakis teleport czy coś. A może to jest tak jak w Ankrahmun że trzeba coś gdzieś położyć w wtedy nas teleportuje."

Autor: Marcin24
"Dlaczego wszyscy myślicie że do ghoula dostaniecie się kilofem, wiele razy Rookgaard był "pickowany" i nic to nie dało. Może trzeba poszukać innej metody..."

Autor: Marcin24
"Według mnie trzeba popytać Blind Orca (jest tak stary że aż oślepł) więc pamięta stare czasy ale trzeba go zapytać po "orcowemu" zapewne gdzieś jest drugi scroll z językiem orców"

Wymiana zdań pomiędzy: Pan Klocek a Tom The Tanner
"Chyba kazdy zauwazyl ze cos sie zmienilo w Ghoul Room po updacie. Droga i wystroj. Ale mysle ze te wszystkie lata nie sluzyly dobrze scianie ktora pilnuje tego nieumarlego. <screen*> Jak widzicie, mech, wilgoc i lata sprawily ze sciana pekla w jednym miejscu, czyzby szansa dla nas? Moze pick? A moze maca? " - Pan Klocek
"Kataną i pickiem nie da rady, sprawdzałem zaraz po update" - Tom The Tanner

Wymiana zdań pomiędzy: filobossek2 a Pan Klocek
"A według mnie xD, by dostać się ghoula, należy znaleźć dźwignię. Tak samo wygląda quest na mainie ~ tower - chyba wiecie o co chodzi. Na dezercie dźwignia, która otwiera mur." - filobossek2 [tu, myślę, że chodzi o tą dźwignię u Toma - dop. Karino]
"A ja nawet wiem jak sie do niej dostać ;P
Mianowicie, trzeba tak zaludnić rookgaard wręcz niewykonalnie blokując każdą kratkę. Po zalogowaniu wloguje cię na paru jedynych wolnych miejscach, czyli gdzieś w zamkniętych pokojach, u mino mage lub w sklepach NPC." - znowu filobossek2
"Jako ze po zalogowaniu nie masz sie gdzie pojawic, teleportuje cie do swiatyni w miescie do ktorego jestes przydzielony jako obywatel. W przypadku rooka bedzie to swiatynia na rooku I w cale nie trzeba tyle osob zeby zasiedlic wszystkie kwadraty. Wystarczy z 7 albo 8 nie pamietam dokladnie tego rozkladu kwadratow przy drzwiach u Toma, jedno jest PEWNE, teleportuje cie do swiatyni a nie do pokoju." - Pan Klocek

Autor: Poborca Podatkowy
"Kshaq sprawdzał teorię z Ghulem (chodzenie). Ja jak zwykle musiałem sam to zobaczyć, chodziłem tak jak on 2x dłużej niż Kshaq. Potwierdziła się jednak 1 teoria: rozbolały mnie oczy." - Poborca Podatkowy [chodzi o wykonywanie takich samych ruchów jak Ghoul - dop. Karino]

Autor: LolnY
"Macie racje... Klucza do Ghoula nie ma i nigdy nie będzie. Ale te wasze głupoty o tym że był i Cipsoft usunął są bez sensu... Nie wiem jak wy, ale ja nie wkładam żadnego klucza w ściane." - [to dodałam, bo mnie trochę rozśmieszyło - dop. Karino]

Autor: Arka_Sath_Wielki [wyciągnięte z tego tematu]
"Do ghoula na rooku, można było się dostać chyba w tibi 7.3. Wtedy na rooku był bug, można było wejść po skosie. Jakiś gracz to odkrył i zgłosił za to dostał jakieś itemki podobno, ale to nie jest potwierdzone. Jednak to, że wejście do ghoula było możliwe jest w 100% pewne."
Ad *) screen taki:



Na koniec zostawiam wypowiedź Pana Klocka:
"A moze jest tak jak Knightmare mowil? Ze wszyscy szukaja czegos malutkiego a rozwiazanie maja pod nosem?"
PS: Aż dziw, że tak mało się ich znalazło.
PS2: Ach, zapomniałam dodać, że ta "wymiana zdań" niekoniecznie musi być prawdziwą wymianą zdań. Nieraz mogłam po prostu znaleźć potwierdzenie lub obalenie stwierdzenie jednego z użytkowników.

Ostatnio edytowany przez Naithair - 03-01-2007 o 21:55.
Naithair jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.