Zobacz pojedynczy post
stary 10-12-2008, 19:58   #149
Prostynick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2008

Posty: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deras Pokaż post
#Rocket~
Od kilku lat nie czułem takiej ochoty by komuś wpierdolić...


Szkoda ale na 99% nie będziemy mieli okazji...

Może i przesadziłem lekko ale ty raczej też. Kupując pacc utrzymujesz severy ale również uzyskujesz nowe lepsze opcje. Ja grając facc nie utrzymuje serverów ALE to nie oznacza że pasorzytuje jak tam jeszcze ktoś napisał. Nigdzie nie pisałem że chce iśc na expowiska dla pacc, jak będe chciał to kupie sobie pacc i tyle.

Jeżeli Cię obraziłem to sory ale to co ty wcześniej napisałeś że gram za pieniądze ludzi którzy kupują pacc to nie prawda. Ty grasz za swoją bo masz różne dodatki a ja gram bez nich i tyle. A co do serverów to chyba urtrzymani ich nie jest tak kosztowne (nie jestem do końca pewien). Jak Cie to tak bardzo dotkneło tro graj sobie w gry gdzie mogą grać tylko ludzi co kupią oryginał i nie bedziesz miał do nikogo pretensji KONIEC!!
Utrzymanie serwerów które pomieszczą tysiące aktywnych osób i w dodatku serwery od backupu sąbardzo drogie w utrzymaniu i napewno większość pieniędzy idzie z pacców. Facci nic im nie dają oprócz reklamy bo zobaczcie ile osób sięinteresuję grą, ile jest stron, for itp. A to też dzięki faccom.

Co do dzisiejszego update'u to szkoda, że nie wprowadzili przynajmniej jednego nowego światu, najlepiej z pvp, bądź enforce Już mam 1 konto z nieaktywowanym pacciem i czekam na nowy świat, ale w czasach kryzysu który się zacznie w połowie 2009 roku pewnie nawet na tym będą oszczędzać i nie powstaną nowe serwy :<
__________________
Za podpis mam już 3 punkty, jeszcze 7 i będzie pacc od Tompiora.
Prostynick jest offline